keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedEhituskeemiaAkrüülhermeetik 310ml valge penosil premium acrylic sealant
Akrüülhermeetik 310ml Valge PENOSIL Premium Acrylic Sealant

Akrüülhermeetik 310ml Valge PENOSIL Premium Acrylic Sealant

Tootekood: 62-04-H0543
1.79 €
Ilma KM-ta 1.49 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Pakiautomaati alates 3.3 €
 • Kulleriga alates 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Värvus: valge
  Suurus: 310 ml

  Ühekomponentne akrüüldispersiooni baasil valmistatud plastne hermeetik väheliikuvate pragude täitmiseks ja vuukide tihendamiseks sanitaar- ja teistes siseruumides, akna- ja ukseraamide tihendamine. Poorsete pindade - betoon, krohv, tsement, tellis ja puitmaterjal - tihendamine enne värvimist. Moodustab plastse ühenduse ja on peale lõplikku kuivamist ülevärvitav alküüd- ja dispersioonvärvidega. Hea nakkuvus enamiku materjalidega, ei valgu vuugis, on vähelõhnav ja kõrge UV-taluvusega. Niiskuskindel 5 tundi peale pinnale kandmist.

  Kasutusalad
  Kasutatakse põhiliselt sanitaar- ja teistes siseruumides seinapragude ja vuukide täiteks
  Akna- ja ukseraamide tihendamine, väiksemate pinnadefektide parandamine enne värvimist, poorsete pindade tihendamine
  Samuti betooni, tellise, kipsplaadi ja teiste materjalide vaheliste vuukide tihendamiseks ja pragude täitmiseks ning kruviaukude täitmiseks
  Ei ole soovitav ühendustesse, mis on pidevas kokkupuutes veega.

  Kasutamistingimused
  Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C. Pinnad peavad olema kuivad ning puhtad tolmust, lahtistest osakestest, vanast hermeetikust ja õlist. Ei ole sobiv märgatava liikuvusega (enam kui 8% vuugi laiusest) vuukidesse. Ei sobi kasutamiseks ühenduses bituumenpindadega. Kesine nakkuvus klaasi ja mõnede plastidega. Katmata metalli pinnal võib põhjustada korrosiooni. Ei ole tardunult lihvitav nagu pahtel.

  Kasutusjuhend
  Ühendatavad pinnad puhastada rasvast, õlist, tolmust ja lahtistest osakestest. 310 ml plastpadrun: padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik akrüüli suunamiseks. Otsik lõigata nii, et tekiks sobiv ava akrüüli doseerimiseks. Asetada padrun koos ninaga akrüüli püstolisse ja täita paigaldusotsik akrüüliga, pumbates korduvalt püstoli päästikut. Paigaldada akrüül vuuki, surudes korduvalt ja ühtlaselt püstoli päästikule ning vedades pidevalt otsikut
  piki vuuki. Peale akrüüli pealekandmist siluda pind kummist akrüülilabidaga ja eemaldada üleliigne akrüül. Maksimaalne ühenduse ulatus 30x20 mm. Selleks, et tagada hermeetiku pikaajaline toimimine ja taustaga sarnane toon, on soovitatav hermeetik pärast tardumist üle värvida. Ülevärvitav peale lõplikku kuivamist, mille kestus sõltub vuugi mõõtmetest (jälgida tardumiskiirust 2,5-3 mm/ööpäevas). Varasema üle värvimise korral võib akrüüli kuivamine põhjustada värvi pragunemist.

  Puhastamine
  Tardumata hermeetiku võib pesta kätelt, töövahenditelt ja pindadelt veega või puhastada kasutades puhastuslappe PENOSIL Premium Cleaning Wipes. Tardunud hermeetik eemaldada esmalt mehaaniliselt, seejärel niiske lapiga.

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 12 kuud tootmispäevast ladustatuna originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril 0 kuni +25 °C. Vältida ladustamist külmumistingimustes ja üle +25 °C. Lühiajaline külmataluvus 10 päeva temperatuuril -18 °C kuni 0 °C.
  Külmumis-sulamistsüklid temperatuuridel -18 °C ja +23 °C, ühe tsükli kestus 48 tundi (24 tundi temperatuuril -18 °C ja 24 tundi +23 °C), vastupidavus 7 tsüklit.

  Ohutus
  Kuivamata toode võib ärritada silmi ja hingamissüsteemi. Vältida toote sattumist nahale ja silma. Toote sattumisel silma loputada koheselt veega ja pöörduda arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


 • Tootele sobivad tarvikud
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank