keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedEhituskeemiaBituumenmastiks must 310ml penosil premium bitum sealant
Bituumenmastiks must 310ml PENOSIL Premium Bitum Sealant

Bituumenmastiks must 310ml PENOSIL Premium Bitum Sealant

Tootekood: 62-08-H1269
3.36 €
Ilma KM-ta 2.80 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Pakiautomaati alates 3.3 €
 • Kulleriga alates 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Värvus: must
  Suurus: 310 ml

  Plastoelastne lahustit sisaldav bituumenil põhinev tihenduspasta katuste remondiks ja hermetiseerimiseks. Sobib bituumenpindadega, leeliseliste pindadega ja metallidega. Muutub kiiresti puutekuivaks, ei valgu vertikaalsetes vuukides, on koheselt vihma- ja jäätumiskindel. Kasutuskõlblik niisketel pindadel ja madalal temperatuuril kui hermeetik on hoitud soojas ning kui arvestada pikema tardumisajaga ja aine väiksema elastsusega. Sulamistemperatuur on üle +100 °C. Ei
  muutu külmaga rabedaks. Lahjendatud happe-, leelise-, kütusegaaside- ja ilmastikukindel. Kõrge rebimiskindlusega.

  Muutub kiiresti puutekuivaks.
  Koheselt vihma- ja jääkindel.
  Sobiv bituumsete materjalide, leeliseliste pindade ja metallidega.
  Kasutatav niisketel pindadel.
  Sulamistemperatuur üle 100 °C.
  Ei muutu külmaga rabedaks.
  Kasutatav ka vertikaalsetes vuukides.
  Vastupidav lahjendatud hapetele, leelistele, heitgaasidele ja ilmastiku mõjule.
  Kõrge rebimiskindlusega.

  Kasutusalad
  Katuse ja korstna ühendusvuukide tihendamine.
  BItuumenplaatide- või -rullidevaheliste ühenduste tihendamiseks.
  Väikeste lekete ja lahtiste pragude parandamine lamekatustel.
  Metall-lehtede vaheliste vuugilekete paikamiseks.

  Kasutamistingimused
  Kasutada temperatuuridel +5 °C kuni +30 °C. Pinnad peavad olema puhtad tolmust ja lahtistest osakestest.

  Kasutusjuhend
  Hermeetikuga kokku puutuvad pinnad peavad olema puhtad, kuivad ning vabad lahtistest osakestest nagu tolm, prügi, rooste. Mittepoorsed pinnad tuleb puhastada lahusti ja puhta, ebemeid mitteeraldava puuvillase lapiga. Lahusti jäägid eemaldada puhta kuiva lapiga enne selle aurustumist. Imavatel ja liivastel pindadel kasutada krunti. Padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik hermeetiku suunamiseks. Otsik lõigata 45° nurga all nii, et tekiks doseerimiseks sobiv ava. Asetada padrun koos otsikuga püstolisse ja täita paigaldusotsik hermeetikuga, pumbates korduvalt püstoli päästikut. Paigaldada hermeetik vuuki, surudes korduvalt ja ühtlaselt püstoli päästikule ning vedades pidevalt otsikut piki vuuki. Peale hermeetiku pealekandmist siluda see kummist silikoonilabidaga ja eemaldada üleliigne mass. PENOSIL Premium Bitum Sealanti on mugav pinnale kanda ka pahtlilabidaga, eriti suuremate pindade katmisel.
  Madala välistemperatuuri korral tuleb padrunit säilitada soojas, et vältida kõrget viskoossust. Kuna hermeetik muutub kiiresti puutekuivaks, täidab ta oma eesmärgi vuukide tihendamisel kiiresti. Kuivamise kiirus sõltub oluliselt hermeetiku kihi paksusest ning välistemperatuurist. Tavaliselt võtab täielik kuivamine aega kaks kuni kolm päeva. Puhastamine Tardumata hermeetiku puhastamiseks kasutada puhastuslappe PENOSIL Premium Cleaning Wipes või lahustit White Spirit.

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 12 kuud tootmispäevast, ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis kuivas kohas toatemperatuuridel +5 °C kuni +30 °C.

  Ohutus
  Sisaldab kergelt süttivaid lahusteid. Kasutades sisetingimustes tuleb tagada piisav ventilatsioon. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Toote sattumisel silma loputada koheselt veega ja pöörduda arsti poole. Tardunud silikoonhermeetikut võib käsitseda ilma igasuguse ohuta tervisele. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


 • Tootele sobivad tarvikud
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank