keri üles
EsilehtFirmast

Firmast


Oma veebipoe avamiseni jõudsime 2012 aastal ning alates 2013. aasta jaanuarist oleme Eesti E-Kaubanduse Liidu uhke liige, mis annab meile avaliku tunnustuse, et meie pood vastab heale e-kaubanduse tavale ning kliendid saavad meie e-poodi usaldada.

Läbi oma e-poe soovime oma klientidele pakkuda mugavat ja meeldivat ostukogemust, asjalikke nõuandeid ja loomulikult soodsaid hindu. Oleme alati valmis vastama küsimustele toodete kohta, sest meile on oluline, et leiaksite just teile sobivaima toote. Meie tootevalik on lai ja kuna kõiki tooteid ei ole veebipoes väljas, siis teatage meile oma soovist, kui te ei leidnud seda mõnest kataloogist. Ehk on meil toode siiski olemas või oskame teid kuhugi edasi suunata.

Anname endast igapäevaselt parima, et iga klient leiaks endale kvaliteetse toote hea hinnaga, boonuseks juurde meeldiva ostukogemuse. Kui teil on meile küsimusi või ettepanekuid, siis oleme neile igati valmis vastama e-posti aadressil info@tooriistamaailm.ee.

2017. aasta 31. jaanuaril saime meeldiva tunnustuse osaliseks.Nimelt võitis Tööriistamaailm Kaubandus.ee ja Eesti e-kaubanduse liidu poolt korraldatud konkursil (kategoorias ehitus, tööriistad ja autod) esikoha ning Tööriistamaailm nimetati kõige kasutajasõbralikumaks e-poeks 2017.

Kasutajasõbralikum e-pood 2017

Soovime teile meeldivaid oste!

 

Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank