keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedEhituskeemiaKaminahermeetik penosil premium +1500°c sealant
Kaminahermeetik PENOSIL Premium +1500°C Sealant

Kaminahermeetik PENOSIL Premium +1500°C Sealant

Tootekood: 62-08-H1265
3.47 €
Ilma KM-ta 2.89 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Pakiautomaati alates 3.3 €
 • Kulleriga alates 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Sarnased tooted
 • Värvus: must
  Suurus: 310 ml

  Silikaatidel põhinev vuugitäiteaine, mis sobib kasutamiseks kõrgete temperatuuridega kasutuskohtades.
  Tihendab, hermetiseerib ning täidab praod. On suurepäraselt töödeldav ja silutav. Peale kuumutamist
  muutub halliks ja väga kõvaks ning talub ekstreemseid temperatuure (lühiajaliselt kuni +1500 °C). Sobib
  kasutamiseks ka kokkupuutel loodusliku kiviga.

  Mitmekülgseks kasutamiseks.
  Peale tardumist ja kuumutamist kannatab temperatuuri kuni +1500 °C.
  Tihendab ja hermetiseerib.
  Kuumutamisel muutub väga kõvaks.
  Nakkub metallist, kivist, tellisest ja betoonist pindadega.
  Sobib kasutada kokkupuutes loodusliku kiviga.

  Kasutusalad
  Sobib hästi tihendamiseks ja hermetiseerimiseks kuumakindlust nõudvates kasutuskohtades.
  Kasutatakse vuukide tihendamisel ja pragude täitmisel korstnates, ahjudes, kaminates, pliitides, sobib ka tahmaluukide tihendamiseks.
  Nakkub metallist, kivist, tellisest ja betoonist pindadega. Kokkupuutel metalliga tuleb arvesse võtta, et temperatuuri tõus põhjustab metallide joonpaisumist, kuid hermeetikul liikumisvõime puudub.

  Kasutamistingimused
  Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C.

  Kasutusjuhend
  Hermetiseeritavad pinnad peavad olema kuivad ja puhtad tolmust, lahtistest osakestest ja õlist. Mittepoorsed pinnad puhastada lahusti ja puhta puuvillase lapiga. Lahusti jäägid tuleb enne aurustumist eemaldada puhta riidega. Väga poorseid pindasid tuleks eelnevalt kergelt niisutada. 310 ml padrun: padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik hermeetiku suunamiseks. Paigaldusotsik lõigata nii, et tekiks sobiv ava hermeetiku doseerimiseks. Asetada padrun
  koos otsikuga hermeetiku püstolisse ja täita paigaldusotsik hermeetikuga, pumbates korduvalt püstoli päästikut. Paigaldada hermeetik vuuki, surudes korduvalt ja ühtlaselt püstoli päästikule ning vedades pidevalt otsikut piki vuuki. Peale hermeetiku pealekandmist siluda see kummist silikoonilabidaga. Eemaldada üleliigne mass. Mõningatel juhtudel on mugavam kasutada pahtlilabidat. Peale lõplikku tardumist kuumutada aeglaselt +250 °C-ni. Kuumutamisel muutub hermeetik tumehalliks ja väga kõvaks.

  Puhastamine
  Tardumata hermeetikut saab puhastada vee ja lapiga või PENOSIL Premium Cleaning Wipes puhastuslappidega. Tardunud hermeetikut saab eemaldada vaid mehaaniliselt.

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 12 kuud tootmispäevast ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril +5 °C kuni +30 °C. Lühiajaline külmakindlus transportimisel kuni –5 °C. Mitte ladustada lahtise tule või aktiivse soojusallika läheduses.

  Piirangud
  Ei ole soovitatav kasutada liikuvates ühendustes ja kokkupuutel materjalidega, mis paisuvad ja kahanevad temperatuuri toimel. Kuumutamata toode ei ole veekindel ja valgub laias vuugis.

  Ohutus
  Toote kasutamise ajal tagada piisav ventilatsioon. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Toote sattumisel silma loputada koheselt veega ja pöörduda arsti poole. Tardunud hermeetikut võib käsitseda ilma igasuguse ohuta tervisele. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank