keri üles

Black+decker

S. Duncan Black ja Alonzo G. Decker avasid oma töökoja aastal 1910 Baltimore`s, Marylandis. Kuus aastat hiljem muutsid nad maailma, nõutades esimese patendi kaasaskantavale elektrilisele käsitööriistale. Ja alates sellest on nende asutatud firma muutnud ajaloo käiku tänase päevani välja.

Mõlemad firmad kasvasid paralleelselt palju aastakümneid ja aastal 2010 nad ühinesid, moodustades StanleyBlack&Decker`i, mille poolt toodetud tööristadele ja pakutavatele lahendustele on kindlad tööstusettevõtted, professionaalid ja eratarbijad üle kogu maailma.

StanleyBlack&Decker on maailma suurim elektri- ja käsitööriistade ning tööriistakastide tootja. Nende portfoolio ühed tuntumad brändid on Black+Decker, Stanley ja DeWalt.

Black+Decker´i valikust leiad nõudlikule hobikasutajale mõeldud tööriistad ning muuhulgas kuulub antud brändile au olla maailma esimese elektritrelli leiuataja!


Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank