keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedEhituskeemiaLiimvaht püstoli 750ml penosil premium polystyrol fixfoam 877
Liimvaht püstoli 750ml PENOSIL Premium Polystyrol FixFoam 877
Liimvaht Polystyrol FixFoam 877 püstoli 750ml Premium

Liimvaht püstoli 750ml PENOSIL Premium Polystyrol FixFoam 877

Tootekood: 62-09-A1516
8.52 €
Ilma KM-ta 7.10 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Pakiautomaati alates 3.3 €
 • Kulleriga alates 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Suurus: 750 ml
  Värvus: Oranž

  Ühekomponentne polüuretaanliim isolatsiooniplaatide ja kivivilla kinnitamiseks ehitiste soojustamisel. Liimvahul on väga head liimivad ja hermetiseerivad omadused. Nakkub hästi enamike ehitusmaterjalidega, välja arvatud “Teflon”, polüetüleen ja silikoonpinnad. Liimvaht on aerosoolballoonis, kasutatav vahupüstoli abil, tardub õhuniiskuse toimel. Tardunud liimvaht on hea temperatuuri ja heli isolaator, kuid ei kannata UV-kiirgust ja vajab katmist.

  Väga heade liimivate ja hermetiseerivate omadustega.
  Nakkub suurepäraselt erinevate materjalidega, sealhulgas vahtpolüstüreeni ja mineraalsete aluspindadega.
  Väga ökonoomne, hoiab kokku aega ja raha.
  Ühtlane tugev struktuur ja piisav elastsus.
  Vähene järelpaisumine võimaldab liimida kiirelt ja täpselt.
  Kvaliteetne tulemus erinevatel ilmastikutingimustel.
  Kasutatav vahupüstoliga.

  Kasutusala
  Isolatsiooniplaatide kinnitamine fassaadidele ja vundamentidele.
  Siseviimistlusplaatide kinnitamine seintele.
  Katusekivide fikseerimine ja soojusisolatsioon.
  Soojus- ja heliisolatsioon.

  Kasutamistingimused
  Õhutemperatuur kasutamisel -5 °C kuni +30 °C. Ballooni temperatuur kasutamisel +5 °C kuni +25 °C, parimad tulemused + 20 °C juures.
  Ühendatavad pinnad peavad olema puhtad tolmust, lahtistest osakestest ja õlist. Tardunud vaht on vesialuseliste värvidega ülevärvitav.

  Kasutusjuhend
  Vahuballooni hoida püstises asendis, eemaldada adapteril olev kork ja keerata balloon püstoli külge, hoides ühe käega püstoli käepidemest ja teisega keerata ballooni. Keeramise ajal tuleb jälgida, et püstoli ette ei jääks teisi inimesi. Ballooni ei tohi keerata püstolile nii, et balloon on ventiiliga allapoole või keerates püstolit ballooni peal. Peale püstoli kinnitamist loksutada ballooni vähemalt 20 korda, seejärel alustada tööd hoides püstolit tööasendis, ballooni põhi ülespoole. Vahu hulka reguleerida püstoli päästikuga. Aluspinda niisutada, sest vaht paisub niiskuse toimel. Eelnevalt niisutatud pind tagab parema tulemuse. Külmal ajal on vajalik enne tööga alustamist ballooni soojendada, kas soojas ruumis või soojas vees.
  Soojendava vee või õhu temperatuur ei tohi ületada +30 °C. Liimvaht kanda soojustus- või viimistlusplaadile ühtlase joana plaadi servadele 3–4 cm äärest ning üks triip plaadi keskele paralleelselt pikema küljega (liimiribade vahe ~25 cm). Peale liimvahu plaadile paigaldamist tuleb oodata 2–3 min ja seejärel suruda plaat vastu seina. Kinnitatud plaatide pinna tasasust on võimalik korrigeerida kuni 5 min jooksul. Liimvaht on piisavalt tugev, et kinnitada isolatsiooniplaate, kuid soojustusplaadi katmisel fassaadikattematerjalidega on vajalik kinnitustarvikute (kruvid, tüüblid) kasutamine, mis ulatuksid läbi soojustuse tugeva konstruktsioonini.

  Puhastamine
  Tardumata liimvahu puhastamiseks pindadelt ja tööriistadelt kasutada puhastusvahendit PENOSIL Premium Foam Cleaner. Tardunud liimvahtu saab eemaldada mehaaniliselt, kui seda eelnevalt pehmendada vahendiga PENOSIL Premium Foam Remover. Käte, riiete ja vahupüstoli puhastamiseks tardumata liimvahust sobivad puhastuslapid PENOSIL Premium Cleaning Wipes.

  Säilitamine
  Ballooni tuleb ladustada ning transportida vertikaalselt. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Ladustada temperatuuril +5 °C kuni +30 °C. Aerosoolballooni ei tohi hoida temperatuuridel üle +50 °C, soojusallikate läheduses ega otsese päikesevalguse käes. Garanteeritud säilivusaeg avamata pakendis 9 kuud.

  Ohutus
  Toode on tuleohtlik, kaitsta ülekuumenemise eest ja eemal süttimisallikatest, vältida otsest päikesevalgust ja suitsetamist töötamise ajal. Võib põhjustada ülitundlikkust sissehingamisel ja kokkupuutel nahaga. Kasutamise ajal tagada piisav ventilatsioon. Kanda kaitseprille ja -kindaid. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tardunud liimvahtu võib käsitseda ilma igasuguse ohuta tervisele. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


 • Tootele sobivad tarvikud
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank