keri üles
Montaaziliim PENOSIL Premium StyroFix 615 280ml valge

Montaaziliim PENOSIL Premium StyroFix 615 280ml valge

3.17 € ilma KM-ta: 2.64 €
11.32 €/L
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva*
Kogus: +
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Kulleriga 4,00 €
 • Pakiautomaati 4,00 €
 • Tulen ise järele 0,00 €
 • Ülevaade
 • Sarnased tooted
 • Suurus: 280 ml
  Värvus: valge

  Koheseks kasutamiseks mõeldud polüakrülaatdispersioonil baseeruv lahustivaba liim.
  Sobib erinevate materjalide ühendamiseks nagu polüstüreen, puit, poleerimata kivid, betoon, kipsplaat, keraamika, silikaadid, tellised.
  Sobib kasutamiseks ka märgadel pindadel, kuid peab olema loodud võimalus kiireks kuivamiseks.
  Tardunult UV- ja niiskuskindel.
  Nakkub suurepäraselt enamiku ehitus- ja viimistlusmaterjalidega nagu polüstüreen, polüuretaanvaht, puit, kipsplaat, keraamika ja erinevad kivipinnad.
  Ülevärvitav dispersioonvärvidega.

  Kasutusala
  Polüstüreenist, polüuretaanvahust, puidust ja kipsist dekoratsioonide, viimistlusliistude jm dekoratiivdetailide liimimine erinevatele aluspindadele.
  Sobib ka kipsplaatides olevate mõrade ning tüübli-, krohvi- ja paneeliaukude täitmiseks. Liim ühendab detailid jäigalt ning seetõttu ei sobi liikuvate ühenduste liimimiseks. Mitte kasutada veealustel töödel ega piirkondades, mis on pidevas kokkupuutes veega.

  Kasutamistingimused
  Õhutemperatuur kasutamisel +5 °C kuni +35 °C. Pakendi temperatuur kasutamisel +5 °C kuni +25 °C. Tardumise käigus vabaneb niiskust, seepärast peaks ruumid olema piisavalt hästi õhutatud, et niiskust vähendada. Tardumine võib aeglustuda, kui mõlemad liimitavad pinnad on mittepoorsed.

  Kasutusjuhend
  Ühendatavad pinnad puhastada rasvast, õlist, tolmust ja lahtistest osakestest. Padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik liimi suunamiseks. Otsik lõigata nii, et tekiks doseerimiseks sobiv ava. Asetada padrun koos otsikuga püstolisse ja täita otsik liimimassiga, pumbates korduvalt püstoli päästikut. Liimimass kanda liimitavale pinnale ja suruda koheselt aluspinnale kinni. Raskete plaatide liimimisel kanda liim mõlemale pinnale ja kasutada liimikammi sarnaselt plaatide paigaldamisele seguga. Liimitavad pinnad suruda kokku ja korralikult fikseerida, enne kui liim hakkab tarduma. Kergemad detailid toestada 2–3 tunni vältel, rasked ja rippuvad detailid kuni massi lõpliku tardumiseni (tardumiskiirus 2,5 mm/24 h). Kuni täieliku tardumiseni tuleb liimikihti kaitsta niiskuse eest ja tagada piisav õhuvahetus. Suuremate pindade katmiseks kasutage 4–5 mm hammastusega liimkammi. Liimi ligikaudne kulu 2–4 m²/kg kohta. Pärast tardumist võib liimikihi akrüülvärviga üle värvida.

  Puhastamine
  Kuivamata liimi puhastamiseks kasutada vett või puhastuslappe PENOSIL Premium Cleaning Wipes. Tardunud liim eemaldada mehaaniliselt.

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 12 kuud tootmispäevast ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril +5 °C kuni +30 °C, vältida külmumist. Lühiajaline külmataluvus 10 päeva temperatuuril -18 °C kuni 0 °C.
  Külmumis- sulamistsüklid temperatuuridel -18 °C ja +23 °C, ühe tsükli kestvus 48 tundi (24 tundi temperatuuril -18 °C ja 24 tundi +23 °C), vastupidavus 5 tsüklit.

  Ohutus
  Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Toote sattumisel silma loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS)


  Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank