keri üles
Montaazivahu eemaldaja PENOSIL Premium Foam Cleaner 500ml

Montaazivahu eemaldaja PENOSIL Premium Foam Cleaner 500ml

5.05 € ilma KM-ta: 4.21 €
10.1 €/L
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva*
Kogus: +
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Kulleriga 4,00 €
 • Pakiautomaati 4,00 €
 • Tulen ise järele 0,00 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Suurus: 500 ml
  Värus: värvitu

  Pihustatav puhastusvahend tardumata ehitusvahu eemaldamiseks töövahenditelt ja pindadelt.

  Kasutusalad
  Kasutatakse tardumata ehitusvahu eemaldamiseks riietelt ja abivahenditelt ning vahupüstoli kasutusjärgseks koheseks puhastamiseks nii seest kui väljastpoolt. Aknaraamide, aknalaudade, uste, ukselengide jm töö käigus määrdunud pindade puhastamiseks tardumata ehitusvahust.

  Kasutamistingimused
  Kasutamistemperatuur -10 °C kuni +30 °C.

  Kasutusjuhend
  Vahu eemaldamiseks riietelt ja pindadelt kasutada ballooni küljes olevat pihusti otsikut. Vahupüstoli puhastamiseks seestpoolt ühendada puhastaja balloon püstoliga hoides ühe käega püstoli käepidemest ja keerates teisega püstiasendis olevat ballooni. Keeramise ajal tuleb jälgida, et püstoli ette ei jääks inimesi. Balloon koos püstoliga keerata tööasendisse, ballooni põhi ülespoole, alles peale nende omavahelist kinnitumist. Loksutada ballooni ja puhastada püstol vajutades päästikule kuni väljuvas puhastusaines ei ole enam vahu osakesi. Käsitseda erilise hoolega kuna puhastaja sisaldab tuleohtlikku gaasi. Ei sobi tardunud vahu eemaldamiseks.

  Puhastamine
  Raputada peale inertset absorbenti (nt. liiv). Koguda kokku ja viia sobivasse anumasse või lasta aurustuda.

  Tehnilised andmed
  Lahusti: atsetoon
  Propellant: dimetüüleeter

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 12 kuud tootmispäevast ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis püstises asendis kuivas kohas temperatuuridel +5 °C kuni +30 °C, vältida külmumist. Aerosoolballooni on keelatud ladustada, säilitada ja kasutada temperatuuril üle +50 °C.

  Ohutus
  Eriti tuleohtlik. Ärritab silmi. Korduv toime võib põhjustada naha kuivust või lõhenemist. Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida pakend hästi ventileeritavas kohas. Hoida eemal süttimisallikast – mitte suitsetada! Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


  • Tootele sobivad tarvikud
  Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank