keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedEhituskeemiaNeutraalsilikoon 310 ml läbipaistev penosil premium neutral silicone
Neutraalsilikoon 310 ml läbipaistev PENOSIL Premium Neutral Silicone

Neutraalsilikoon 310 ml läbipaistev PENOSIL Premium Neutral Silicone

Tootekood: 62-03-H0023
4.36 €
Ilma KM-ta 3.63 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Pakiautomaati alates 3.3 €
 • Kulleriga alates 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Värvus: läbipaistev
  Suurus: 310 ml

  Ühekomponentne hea töödeldavuse, laia kasutusspektri ja pika säilivusajaga neutraalne silikoonhermeetik. Tihendab ja hermetiseerib nii sise- kui välistingimustes. Nakkub suurepäraselt enamuse ehitusmaterjalidega nagu erinevad kivi-, metall- ja puitmaterjalid, klaas- ja plastikpinnad. Sobib kasutamiseks isegi kergelt leeliselistel, poorsetel, mittepoorsetel ja metallpindadel. Hallitus-, UV-, niiskus ja ilmastikukindel. Pikalt töödeldav ja silutav. Vähelõhnav.

  Tiksotroopne, ei valgu vuugis.
  Nakkub hästi ka poorsete pindadega.
  Suurepäraselt töödeldav ning silutav.
  Tardunult elastne ka ekstreemsetel temperatuuridel (-40°C kuni +100°C).
  Hallitus-, UV-, niiskus- ja ilmastikukindel.
  Pika säilivusajaga.
  Tardumisel ei toimu mahukahanemist.

  Kasutusalad
  Ühenduste tihendamine ja hermetiseerimine, ka pindadel, kus happelise silikooni kasutamine ei ole võimalik
  Üldehitus- ja remonditööd.
  Sise- ja välistööd, niisked ja kuivad ruumid.
  Kõik viimistlus-, tihendamis-, klaasimis- ja ventilatsioonitööd.
  Akna- ja ukseraamide tihendamine ja hermetiseerimine.

  Kasutamistingimused
  Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C. Hermeetiku temperatuur paigaldamisel peab olema +20°C – +25°C. Vuuke võib täita temperatuuril alla +5 °C ainult juhul, kui ühendatavad pinnad on kondensatsioonivee-, jää- ja lumevabad. Mitte kasutada akvaariumite ja veealuste vuukide tihendamisel. Ei ole üle värvitav.

  Kasutusjuhend
  Ühendatavad pinnad puhastada rasvast, õlist, tolmust ja lahtistest osakestest. Mittepoorsed pinnad tuleb puhastada lahusti ja puhta, ebemeid mitteeraldava puuvillase lapiga. Lahusti jäägid eemaldada enne aurustumist puhta kuiva lapiga.
  310 ml plastpadrun: padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik silikooni suunamiseks. Otsik lõigata nii, et tekiks sobiv ava silikooni doseerimiseks. Asetada padrun koos ninaga silikooni püstolisse ja täita paigaldusotsik silikooniga, pumbates korduvalt püstoli päästikut. 600 ml fooliumpakend: avada pakendi ots ja asetada pakend püstolisse nii, et doseerimise otsik jääks katma selle avatud osa. Asetada avatud otsa peale doseerimise otsik ja keerata peale toru sulgemiskork. Otsik lõigata nii, et tekiks sobiv ava silikooni doseerimiseks. Paigaldada silikoon vuuki, surudes korduvalt ja ühtlaselt püstoli päästikule ning vedades otsikut piki vuuki. Peale silikooni pealekandmist siluda silikoon kummist silikoonilabidaga. Eemaldada üleliigne silikoon. Tagada piisav õhuvahetus kõikides vuugitud kohtades. Tardumise ajal hoolitseda selle eest, et materjali pinnale ei ladestuks mustust ning et vuugi pealispinda ei mõjutaks mehaaniline koormus.

  Puhastamine
  Tardumata hermeetiku puhastamiseks kätelt ja pindadelt sobivad puhastuslapid PENOSIL Premium Cleaning Wipes. Tardunud hermeetik eemaldada algul mehaaniliselt ja seejärel pehmendada vahendiga PENOSIL Premium Silicone Remover ning eemaldada jäägid vee ja lapiga.

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 18 kuud tootmispäevast, ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril +5 °C kuni +30 °C.

  Ohutus
  Toote kasutamise ajal tagada piisav ventilatsioon. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Tardunud silikoonhermeetikut võib käsitseda ilma igasuguse ohuta tervisele. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


 • Tootele sobivad tarvikud
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank