keri üles

Tööpakkumine

Prindi

Tööriistamaailm avas oma e-poe 2012 aastal. Alates 2013. aasta jaanuarist oleme Eesti E-Kaubanduse Liidu uhke liige, mis annab meile avaliku tunnustuse, et meie e-pood vastab heale e-kaubanduse tavale ning kliendid saavad meie e-poodi usaldada. Ühtlasi on Tööriistamaailm nimetatud Kaubandus.ee ja Eesti E-Kaubanduse Liidu poolt korraldatud kokurssil ehitus, tööriistad ja autod kategoorias kõige kasutajasõbralikumaks e-poeks 2017. Tööriistamaailm soovib oma klientidele pakkuda mugavat, kiiret ja meeldivat ostukogemust, asjalikke nõuandeid ja loomulikult soodsaid hindasid.

otsib töökoormuse kasvu tõttu

E-poe müügiassistenti

Töö kirjeldus:

  • Suhtlus klientidega (e-kirjadele ja telefonikõnedele vastamine, suhtlus klientidega kontoris kohapeal),
  • Arvete koostamine ja klientidele edastamine,
  • Kauba tellimine ja tarnijatega suhtlemine,
  • Kauba vastu võtmine ja komplekteerimine,
  • Kauba väljasaatmine ja tellimuste täitmine (klientidele edastamine, vajadusel kauba üleandmine kontoris kohapeal),
  • Jooksvad ülesanded.

Nõudmised kandidaadile:

  • Arvuti kasutamise oskus,
  • Valmidus füüsiliseks tööks,
  • Oskus töötada iseseisvalt,
  • Aus, kohusetundlik, täpne ja valmis vastutust võtma,
  • Algatusvõimeline ja suurepärane suhtleja,
  • Oskad eesti keelt kõnes ja kirjas.

Kasuks tuleb:

  • Eelnev kokkupuude tööriistadega
  • Vene keele oskus
  • Varasem kogemus e-kaubandusega

Omaltpoolt pakume Sulle täistööajaga töökohta (katseajal töötasu 860 eurot bruto) Nõmmel, Tallinnas, vajadusel kohapeal väljaõpet ning võimalust areneda ja kasvada koos ettevõttega.

Kui tunned, et see töökoht sobib sulle, siis saada oma CV ja lühike motivatsioonikiri e-posti aadressil info@tooriistamaailm.ee

Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Nordea Pank Danske Bank Swedbank