keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedEhituskeemiaTuletõkke montaazivaht püstoli 750ml penosil premium firerated gunfoam b1
Tuletõkke montaazivaht püstoli 750ml PENOSIL Premium FireRated Gunfoam B1

Tuletõkke montaazivaht püstoli 750ml PENOSIL Premium FireRated Gunfoam B1

Tootekood: 62-09-A1138
11.09 €
Ilma KM-ta 9.24 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Pakiautomaati alates 3.3 €
 • Kulleriga alates 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Suurus: 750 ml
  Värvus: roosa

  Kõrgekvaliteetne vähese järelpaisumisega professionaalne tuletõkkevaht nõudlikule ehitajale. Tulepüsivus vastab Euroopa standardile EN 1366-4 ja tuletundlikkus standardile DIN 4102-1. Tulepüsivus on klassifitseeritud vastavalt standardile EN 13501-2:2007. Vaht on aerosoolballoonis, kasutatav vahupüstoli abil ning tardub õhuniiskuse toimel. Tardunud vaht on hea temperatuuri- ja heliisolaator. Vahul on väga head liimivad omadused. Nakkub hästi enamike ehitusmaterjalidega, välja arvatud „Teflon”, polüetüleen ja silikoonpinnad. Tardunud vaht ei kannata UVkiirgust ja vajab katmist.

  Sertifitseeritud kõrge tulekindlusega ehitusvaht.
  Ühtlase struktuuriga ja vähese järelpaisumisega.
  Väga hea nakkuvus erinevate ehitusmaterjalidega.
  Kvaliteetne tulemus erinevatel ilmastikutingimustel.
  Kasutatav vahupüstoliga.
  Klassifitseeritud vastavalt standardile EN 13501-2:2007.

  Kasutusalad
  Tulekindlate uste ja -akende paigaldamine
  Vuukide tihendamine tulepüsivusnõudega seintes
  Tihendustööd kohtades, kus on kõrgendatud nõuded ehitusmaterjalide tuletundlikkusele
  Tavapärased tihendustööd

  Kasutamistingimused
  Õhu temperatuur kasutamisel +5 °C kuni +30 °C, parimad tulemused +20 °C juures. Ballooni temperatuur kasutamisel +10 °C kuni +25 °C, parimad tulemused +20 °C juures. Ühendatavad pinnad peavad olema puhtad tolmust, lahtistest osakestest ja õlist. Tardunud vaht on ülevärvitav.

  Kasutusjuhend
  Vahuballooni hoida püstises asendis, eemaldada adapteril olev kork ja keerata balloon püstoli külge, hoides ühe käega püstoli käepidemest ja teisega keerata ballooni. Keeramise ajal tuleb jälgida, et püstoli ette ei jääks teisi inimesi. Ballooni ei tohi keerata püstolile nii, et balloon on ventiiliga allapoole või keerates püstolit ballooni peal. Peale püstoli kinnitamist loksutada ballooni vähemalt 20 korda, seejärel alustada tööd hoides püstolit tööasendis, ballooni põhi ülespoole. Aluspinda niisutada, sest vaht paisub niiskuse toimel. Eelnevalt niisutatud pind tagab parema tulemuse. Vahu kogust reguleerida püstoli päästikuga. Külmal ajal on vajalik enne tööga alustamist ballooni soojendada soojas ruumis või soojas vees. Soojendava vee või õhu temperatuur ei tohi ületada +30 °C.

  Puhastamine
  Tardumata vahu puhastamiseks pindadelt ja tööriistadelt sobib PENOSIL Premium Foam Cleaner. Tardunud vahtu saab eemaldada mehaaniliselt, kui seda eelnevalt pehmendada vahendiga PENOSIL Premium Foam Remover. Käte, riiete ja vahupüstoli puhastamiseks tardumata vahust sobivad puhastuslapid PENOSIL Premium Cleaning Wipes.

  Säilitamine
  Ballooni tuleb ladustada ning transportida vertikaalselt. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Ladustada temperatuuril +5 °C kuni +30 °C. Aerosoolballooni ei tohi hoida temperatuuridel üle +50 °C, soojusallikate läheduses ega otsese päikesevalguse käes. Garanteeritud säilivusaeg avamata pakendis 12 kuud.

  Ohutus
  Toode on tuleohtlik, kaitsta ülekuumenemise eest ja eemal süttimisallikatest, vältida otsest päikesevalgust ja suitsetamist töötamise ajal. Võib põhjustada ülitundlikkust sissehingamisel ja kokkupuutel nahaga. Kasutamise ajal tagada piisav ventilatsioon. Kanda kaitseprille ja -kindaid. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tardunud ehitusvahtu võib käsitseda ilma igasuguse ohuta tervisele. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


 • Tootele sobivad tarvikud
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank