keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedEhituskeemiaülevärvitav silikoon 310ml penosil premium all weather sealant
Ülevärvitav silikoon 310ml PENOSIL Premium All Weather Sealant

Ülevärvitav silikoon 310ml PENOSIL Premium All Weather Sealant

Tootekood: 62-02-H1286
4.26 €
Ilma KM-ta 3.55 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Pakiautomaati alates 3.3 €
 • Kulleriga alates 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Suurus: 310 ml
  Värvus: värvitu

  Lahustit sisaldav silikoonivaba hermeetik sünteetilise kummi baasil, mida saab kasutada isegi vihmase ilmaga aukude ja pragude koheseks tihendamiseks. Nakkub ka märgade ja veidi õliste mittepoorsete pindadega, kuid poorsed pinnad peaksid olema parema nakke saavutamiseks kuivad. Nakkub hästi enamiku ehitusmaterjalidega, sealhulgas tellis, betoon, mört, puit, metall, klaas, bituumen ja paljud plastikud. On kõrgelastne ja tiksotroopne, töödeldav isegi peale tardumist. Tardunult UV- , vee- ja hallituskindel.

  Mitmekülgseks kasutamiseks nii sees kui väljas.
  Kõrgelastne.
  Ülevärvitav.
  Hallitus- UV- ja ilmastikukindel.
  Silikoonivaba (sünteetilise kummi baasil).
  Töödeldav isegi pärast tardumist.
  Tiksotroopne.
  Läbipaistev ja märkamatu.
  Võib kasutada vaskpindadel ja kokkupuutes bituumeniga.
  Nakkub hästi enamike materjalidega, nt. tellis, betoon, mört, puit, metall, klaas ja paljud plastikud.
  Nakkub ka märgade ja veidi õliste mittepoorsete pindadega, kuid poorsed pinnad peaksid olema parema nakke saavutamiseks kuivad.
  Pika säilivusajaga.

  Kasutusalad
  Katuseparandustööd.
  Tihendamine ja hermetiseerimine fassaaditöödel.
  Klaasimistööd.
  Paisumis- ja ühendusvuukide tihendamine ja hermetiseerimine.

  Kasutamistingimused
  Kasutamistemperatuur -5 °C kuni +40 °C. Pinnad peavad olema puhtad tolmust ja lahtistest osakestest. Poorsed pinnad peavad olema kuivad ja õlivabad.

  Kasutusjuhend
  Enne kasutamist hoida toodet vähemalt 24 h toatemperatuuril. Hermeetikuga kokku puutuvad pinnad peavad olema puhtad ning vabad lahtistest osakestest nagu tolm, rooste jms. Nakkub ka märgade ja veidi õliste mittepoorsete pindadega, kuid poorsed pinnad peaksid olema parema nakke saavutamiseks kuivad. Padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik hermeetiku suunamiseks. Otsik lõigata 45° nurga all nii, et tekiks doseerimiseks sobiv ava. Asetada padrun koos otsikuga püstolisse ja täita paigaldusotsik hermeetikuga, pumbates korduvalt püstoli päästikut. Paigaldada hermeetik vuuki, surudes korduvalt ja ühtlaselt püstoli päästikule ning vedades pidevalt otsikut piki vuuki. Peale
  hermeetiku pealekandmist siluda see kummist silikoonilabidaga. Eemaldada üleliigne mass. Näpuga siludes kasutada ohtralt seebivett. Vuukide nurki võib hermetiseerimise ajaks teipida, kuid teip tuleb eemaldada kohe pärast toote
  viimistlemist, enne hermeetiku tahkumist. Hermeetik võib veega pideva kokkupuute korral värvuda kollaseks, mis aga ei mõjuta materjali kvaliteeti. Tardumise ajal tagada piisav õhuvahetus, vältida mustuse ladestumist materjali pinnale ja hoolitseda, et vuugi pealispinda ei mõjutaks mehaaniline koormus. Hermeetiku pind jääb pärast kuivamist kergelt kleepuvaks. Hermeetikut võib värvida ja lakkida. Hermeetiku kuivamine võib aeglustuda, kui kasutada lahustipõhiseid värve. Soovitatav on teha proovitöö.

  Puhastamine
  Tardumata hermeetiku puhastamiseks kasutada puhastuslappe PENOSIL Premium Cleaning Wipes. Tardunud hermeetik eemaldada mehaaniliselt.

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 24 kuud tootmispäevast, ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuridel +5 °C kuni +30 °C. Temperatuur ei tohi ka lühiajaliselt tõusta üle +60 °C. Toode on külmumiskindel.
  Mitte ladustada lahtise tule või aktiivse soojusallika läheduses.

  Ohutus
  Korduv toime võib põhjustada naha kuivust või lõhenemist. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kemikaal ja pakend tuleb jäätmetena hävitada ohutult. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


 • Tootele sobivad tarvikud
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank