keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedEhituskeemiaUniversaalsilikoon 310 ml hall penosil premium universal silicone
Universaalsilikoon 310 ml hall PENOSIL Premium Universal Silicone

Universaalsilikoon 310 ml hall PENOSIL Premium Universal Silicone

Tootekood: 62-02-H0062
3.96 €
Ilma KM-ta 3.30 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Pakiautomaati alates 3.3 €
 • Kulleriga alates 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Värvus: hall
  Suurus: 310 ml

  Üldehituslik ühekomponentne happeline silikoonhermeetik. Nakkub hästi metalli, klaasi, klaasitud pindade, keraamiliste plaatide, immutatud, lakitud või värvitud puidu, värvitud pindade ja mitmete plastidega nagu epoksiid, polüester, polüakrülaat ja laminaat. Ei valgu vuugis ja on pikalt töödeldav. Tardunud silikoon on UV-kindel.

  Tihendab ja hermetiseerib.
  Tiksotroopne, ei valgu vuugis.
  Suurepäraselt töödeldav ning silutav.
  Võimaldab pikalt töödelda.
  Nakkub hästi metalli, klaasi, klaasitud pindade, keraamiliste plaatide, paljude plastide ja enamiku värvidega.
  Elastne.
  UV- ja ilmastikukindel.
  Tardumisel ei toimu mahukahanemist.

  Kasutusalad
  Kasutatakse keraamiliste detailide tihendamiseks, portselan- ja alumiiniumühendustes, akna- ja ukseraamide tihendamiseks, drenaažisüsteemides ning elektrikaablite ja juhtmete paigaldamisel.
  Ühenduste tihendamine ja hermetiseerimine sise- ja välistöödel.
  Üldehitus- ja remonditööd.
  Niisked ja kuivad ruumid.
  Kõik viimistlus-, tihendamis-, klaasimis- ja ventilatsioonitööd.
  Akna- ja ukseraamide, valgustahvlite, vitriinide tihendamine.

  Kasutamistingimused
  Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C. Hermeetiku temperatuur paigaldamisel peab olema +20 °C – +25 °C. Vuuke võib täita temperatuuril alla +5 °C ainult juhul, kui ühendatavad pinnad on kondensatsioonivee-, jää- ja lumevabad.
  Ei sobi rakendusteks, mis nõuavad kontakti kiulise tsemendi, mördiga ning looduslike kividega, nagu marmor, graniit. Korrosiooni tõttu mitte kasutada kokkupuutes metallidega nagu plii, vask, messing, tsink, alumiinium. Võib kaotada värvi kokkupuutes mõnede elastomeeridega nagu EPDM ja neopreen. Ei sobi akvaariumite ja veealuste vuukide tihendamiseks. Ei ole ülevärvitav.

  Kasutusjuhend
  Ühendatavad pinnad puhastada rasvast, õlist, tolmust ja lahtistest osakestest. Mittepoorsed pinnad tuleb puhastada lahusti ja puhta, ebemeid mitteeraldava puuvillase lapiga. Lahusti jäägid eemaldada enne aurustumist puhta kuiva lapiga.
  310 ml plastpadrun: padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik silikooni suunamiseks. Otsik lõigata nii, et tekiks sobiv ava silikooni doseerimiseks. Asetada padrun koos ninaga silikooni püstolisse ja täita paigaldusotsik silikooniga, pumbates korduvalt püstoli päästikut.
  Peale silikooni pealekandmist siluda pind kummist silikoonilabidaga. Eemaldada üleliigne silikoon. Toote kasutamise ajal tagada piisav ventilatsioon. Maksimaalne ühenduse ulatus 30x20 mm. Võib kasutada armeerimiskangast. Tagada piisav õhuvahetus kõikides vuugitud kohtades. Tardumise ajal vältida mustuse ladestumist materjali pinnale ja hoolitseda, et vuugi pealispinda ei mõjutaks mehaaniline koormus.

  Puhastamine
  Tardumata hermeetiku puhastamiseks kätelt ja pindadelt sobivad puhastuslapid PENOSIL Premium Cleaning Wipes. Tardunud hermeetik eemaldada algul mehaaniliselt ja seejärel pehmendada vahendiga PENOSIL Premium Silicone Remover ning eemaldada jäägid vee ja lapiga

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 18 kuud tootmispäevast, ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril +5 °C kuni +30 °C. Ohutus Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Tardunud silikoonhermeetikut võib käsitseda ilma igasuguse ohuta tervisele. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


 • Tootele sobivad tarvikud
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank