keri üles
Vedrutõmmits 12,7-16 cm välisläbimõõdule

Vedrutõmmits 12,7-16 cm välisläbimõõdule

29.00 € ilma KM-ta: 24.17 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva*
Kogus: +
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Kulleriga 4,00 €
 • Pakiautomaati 4,00 €
 • Tulen ise järele 0,00 €
 • Ülevaade
 • Sarnased tooted
 • Pikkus: 300 mm
  Otste laius: 90 mm


  Seesmiseks surumiseks
  NB! See keerdvedrukammits on mõeldud vedrudele, mille välisläbimõõt on 12,7 - 16 cm ja vedrutraadi läbimõõt on 19 mm. Ärge kasutage seadet sellest suuremate vedrude surumiseks!

  Kasutamine:
  1. Eemaldage amortisaator sõiduki küljest.
  2. Puhastage vedrult kogu mustus.
  3. Tööriista kasutusea pikendamiseks määrige keskpoldi keermeid.
  4. Asetage kammits läbi amortisaatori ülemise või alumise otsa vedru keskele.
  5. Otsad tuleb asetada vedru otstes olevatele keermetele võimalikult lähedale. Arvestage, et kammitsa mõlemas otsas on lühike ja pikk ots. Tänu sellele kohandub tööriist vedruga ja keskpolt jääb vedru keskele. Kinnitage otsad vedrule asetades pika ja lühikese otsa eri poolele.
  6. Keerake keskpolti päripäeva käega ning samas sobitage otsad õigesse kohta.
  7. Vedru surumiseks jätkake keskpoldi pingutamist kasutades abiks käristiga võtit, millel on sobiv pikendus ja 24 mm padrun.
  8. NB! Suruge vaid nii palju, et saate vedru pesadest eemaldada või neisse paigaldada. ÄRGE KUNAGI VEDRUT ÜLE PINGUTAGE.
  NB! Osadel Fordi ja GMi mudelitel on kaarjad keerdvedrud. Sellisel juhul asetage tööriista pikad otsad ja lühikesed otsad vedru ühele poolele, siis püsib vedru kaarjas.

  Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank