keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedEhituskeemiaAkrüülhermeetik 310ml valge penosil premium firestop silicone
Akrüülhermeetik 310ml Valge PENOSIL Premium FireStop Silicone

Akrüülhermeetik 310ml Valge PENOSIL Premium FireStop Silicone

Tootekood: 62-05-H1548
Ühikuhind: 14.361 € / l
4.45 €
Ilma KM-ta 3.71 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Pakiautomaati alates 3.3 €
 • Kulleriga alates 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Värvus: valge
  Suurus: 310 ml

  Ühekomponentne suurendatud tulekindlusega keemiliselt neutraalne silikoonhermeetik tulele avatud vuukide täitmiseks. Mõeldud spetsiaalselt selliste vuukide hermetiseerimiseks, mis peavad vastama tulepüsivusnõuetele. Nakkub suurepäraselt erinevate materjalidega, nagu klaas, tellised, keraamika, email, glasuurkivid ja klinker, metallid jne.

  Tulepüsiv kuni 4 tundi.
  Lahusti-, asbesti- ja halogeenidevaba.
  Suure liikuvusega (±25%).
  Neutraalse lõhnaga.
  Hea nakkuvus enamike ehitusmaterjalidega nagu klaas, tellised, keraamika, email, glasuurkivid ja klinker, metallid jne.
  Väga hea UV-, ilmastiku- ning vananemiskindlusega.
  Fassaaditöödeks nii sise- kui ka välistingimustes, ka külmas kliimas.

  Kasutusalad:
  Tehasepaneelide, klaas- ja muude fassaadide vuukimine.
  Tulekindlate uste ja akende paigaldamine.
  Ventilatsiooni- ja suitsulõõride ning kaabli ja toru läbiviikude tihendamine.

  Kasutamistingimused
  Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C. Hermeetiku temperatuur paigaldamisel peab olema +20 °C kuni +25 °C.

  Kasutusjuhend
  Hermetiseeritavad pinnad peavad olema kuivad ja puhtad tolmust, lahtistest osakestest ja õlist. Mittepoorseid pindasid tuleks puhastada lahusti ja puhta puuvillase lapiga. Lahusti jäägid tuleks enne aurustumist eemaldada puhta riidega.
  310 ml plastpadrun: padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik hermeetiku suunamiseks. Paigaldusotsik lõigata nii, et tekiks sobiv ava hermeetiku doseerimiseks. Asetada padrun koos otsikuga hermeetiku püstolisse ja täita paigaldusotsik hermeetikuga, pumbates korduvalt püstoli päästikut.Paigaldada hermeetik vuuki, surudes korduvalt ja ühtlaselt püstoli päästikule ning vedades pidevalt otsikut piki vuuki. Siluda ja viimistleda vuuk enne hermeetiku pinna kuivamist. Eemaldada üleliigne hermeetik. Tardumise ajal hoolitseda, et materjali pinnale ei ladestuks mustust ning et vuugi pealispinda ei mõjutaks mehaaniline koormus.

  Puhastamine
  Tardumata hermeetiku puhastamiseks kätelt ja pindadelt sobivad puhastuslapid PENOSIL Premium Cleaning Wipes. Tardunud hermeetik eemaldada algul mehaaniliselt ja seejärel pehmendada vahendiga PENOSIL Premium Silicone Remover ning eemaldada jäägid vee ja lapiga.

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 12 kuud tootmispäevast, ladustatuna originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril +5 °C kuni +25 °C.

  Kasutamispiirangud
  Ei sobi kasutamiseks bituumenit sisaldavatel pindadel või materjalidel, mis eritavad õlisid, plastifikaatoreid või lahusteid. Ei nakku materjalidega nagu polüetüleen (PE), polüpropüleen (PP) ning PTFE (Teflon®). Ei ole soovitatav kasutada looduskividega (marmor, graniit, jt). Ei sobi akvaariumite ega toiduainetega kokkupuutuvate pindade hermetiseerimiseks. Ei sobi kasutamiseks struktuurklaasfassaadi (structural glazing) liimina. Tulenevalt materjalide rohkusest soovitame läbi viia eelneva katse toote sobivuse ja nakkumise kohta. Ei ole ülevärvitav.

  Ohutus
  Toote kasutamise ajal tagada piisav ventilatsioon. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silikooni sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Tardunud silikoonhermeetikut võib käsitleda ilma igasuguse ohuta tervisele. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


 • Tootele sobivad tarvikud
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank