keri üles
EsilehtMakseviisid

Makseviisid

Tööriistamaailma veebipoes on ostude eest võimalik tasuda mitmel erineval viisil:

1) Arve alusel
2) Tasun kullerile
3) Swedbanki pangalingiga
4) SEB pangalingiga
5) Luminor pangalingiga
6) Coop pangalingiga
7) LHV pangalingiga

8) Maksa järelmaksuga: Tööriistamaailma järelmaks, ESTO 3, LHV järelmaks ja Montonio järelmaks


1) Arve alusel
Arvega maksmise puhul saadame teie e-posti aadressile arve teie soovitud toodete kohta. Kui olete arve tasunud ja raha on meie kontole laekunud, siis hakkame kohe ka teie tellimusega tegelema, pannes see teele võimalikult kiiresti. Arve saadame e-posti aadressile alati ka siis, kui tasute kauba eest mõne teise makseviisiga, kuid sel juhul on arve juba tasutud ning te näetegi tasutud arvet.

2) Tasun kullerile
Antud makseviisiga saate esitada tellimuse ja tasuda tellimuse eest alles siis, kui kuller Teile kauba toob. Palume varuda tellimuse eest tasumiseks vajalik sularaha, kuna kõikidel kulleritel ei pruugi olla kaardimakse terminali kaasas.
 

3) Swedbanki pangalingiga
swedbank

Kui teil on pangakonto Swedbankis ning soovite ostu eest tasuda antud panga kontolt, siis valige makseviisiks "Tasun Swedbanki pangakontolt". Nii jõuab ka raha kõige kiiremini meieni ja saame kohe teie tellimuse täitmisega tegelema hakata. Kui valite maksmiseks Swedbanki pangalingi, siis suunatakse teid automaatselt Swedbank panka, kus peate end sisse logima ning seejärel saate ostu eest tasuda. Pärast tasumist klikkige kindlasti ka lingile "Tagasi kaupmehe juurde".
 

4) SEB pangalingiga
SEB

Kui teil on pangakonto SEB pangas ning te soovite ostu eest tasuda antud panga kontolt, siis valige makseviisiks "Tasun SEB pangakontolt". Sealt suunatakse teid edasi SEB panka, kus saate pärast sisse logimist ostu sooritada. Läbi pangalingi maksmise jõuab raha meieni kõige kiiremini, mis omakorda tähendab, et saame kiiresti hakata tegelema ka teie tellimuse täitmisega. Pärast tasumist klikkige kindlasti ka lingile "Tagasi kaupmehe juurde".
 

5) Luminor pangalingiga

Luminor logo

Kui teil on pangakonto Luminor pangas ning te soovite ostu eest tasuda antud panga kontolt, siis valige makseviisiks "Tasun Luminor pangakontolt". Sealt suunatakse teid edasi Luminor panka, kus saate pärast sisse logimist ostu sooritada. Läbi pangalingi maksmise jõuab raha meieni kõige kiiremini, mis omakorda tähendab, et saame kiiresti hakata tegelema ka teie tellimuse täitmisega. Pärast tasumist klikkige kindlasti ka lingile "Tagasi kaupmehe juurde".

6) Coop pangalingiga

Coop logo


Kui teil on pangakonto Coop pangas konto ning soovite ostu eest tasuda antud panga kontolt, siis valige makseviisiks "Tasun Coop pangakontolt". Nii jõuab ka raha kõige kiiremini meieni ja saame kohe teie tellimuse täitmisega tegelema hakata. Kui valite maksmiseks Coop pangalingi, siis suunatakse teid automaatselt Coop panka, kus peate end sisse logima ning seejärel saate ostu eest tasuda. Pärast tasumist klikkige kindlasti ka lingile "Tagasi kaupmehe juurde".

7) LHV pangalingiga

LHV
Kui teil on pangakonto LHV pangas ning te soovite ostu eest tasuda antud panga kontolt, siis valige makseviisiks "Tasun LHV pangakontolt". Sealt suunatakse teid edasi LHV panka, kus saate pärast sisse logimist ostu sooritada. Läbi pangalingi maksmise jõuab raha meieni kõige kiiremini, mis omakorda tähendab, et saame kiiresti hakata tegelema ka teie tellimuse täitmisega. Pärast tasumist klikkige kindlasti ka lingile "Tagasi kaupmehe juurde".


8) Järelmaksuga
Järelmaks on mugav ja soodne võimalus suuremate ostude teostamiseks ning kulude hajutamiseks pikemale perioodile. Taotleda saavad nii eraisikud kui ka ettevõtted. (Ettevõtetele ainult Tööriistamaailma järelmaks)
Pakume mitmeid erinevad järelmaksuvõimalusi
Järelmaksu kohta saate lähemalt lugeda siit!

ESTO 3 - maksa ilma lisakuludeta 3 kuu jooksul!
Ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühtegi lisatasu maksmata! Kinnita tellimus ja digiallkirjasta lisatasudeta järelmaksuleping mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.
Ainult eraiskule.

Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank