keri üles
EsilehtKuidas osta

Kuidas osta

Tööriistamaailmast on osta väga lihtne. Selleks on vaid 3 põhisammu.

Tööriistamaailma e-poest ostmiseks ei pea olema registreerunud klient.

 

Selleks, et asi oleks aga veelgi selgem, seletame pikemalt lahti ostlemise põhisammud:

1. Valige välja soovitud toode, määrake kogus ning lisage toode ostukorvi (nupp on iga toote lehe peal olemas).

 Lisa ostukorvi

2. Kui olete lisanud toote ostukorvi, siis muutub sama nupp "vormista ost" nupuks ja vajutades sellel nupul, suunatakse teid ostu vormistamise lehele. Juhul kui soovite rohkem tooteid tellida, siis otsige välja vajalikud tooted ja lisage ka need ostukorvi. 

3. Kui olete lisanud kõik soovitud tooted ostukorvi, siis on ka lehe all ääres asuval ostukorvil olemas nupp "vormista ost". Kui seda vajutada, siis suunatakse Teid ostu vormistamise lehele.
Ostukorv

4. Valige tarne-ja makseviis.

5. Täitke transpordi ning arve koostamise jaoks vajalikud väljad.

6. Kui kõik väljad on ostu vormistamise lehel täidetud, siis soovitame kindlasti läbi lugeda ka tingimused. Pärast nendega nõustumist jääb vaid vajutada nuppu "esita tellimus" ning ost ongi sooritatud!

OSTU VORMISTAMISE LEHE NÄIDISPILT
Ostu vormistamine 

Kui teil on seoses Tööriistamaailma e-poest kaupade tellimisega küsimusi, siis kirjutage meile julgesti info@tooriistamaailm.ee või helistage 56602626.

Meeldivaid oste!

Teie Tööriistamaailm

Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank