keri üles

Metabo

Pole tähtis, kus ja kui kaua te töötate - eriti külmades piirkondades, troopilises kuumuses või maailma keerulisematel ehitusplatsidel - Metabo elektritööriistu on alati seal kasutatud, kus inimesed sõltuvad oma tööriistast. Rohkem kui 100 riigis üle kogu maailma saavad meistrid iga päev loota võimsusele ja ohutusele, mis on kombineeritud uuendusliku tehnoloogia ja ergonoomilise disainiga.

Metabo insenerid on alati kujundanud tööriistad kogenud meistrite toetusel. See on põhjus, miks Metabo tööriistad vastavad nende klientide erivajadustele. Nende alatine kõrgeim eesmärk ja kirg on meistrite jaoks kõiki üksikasju täiustada.

Metabo garantii
Kui toode registreerida Metabo lehel, siis pikeneb garantii 3 aastani nii eraklietidele kui ka äriklientidele. Garantii pikeneb 3 aastani ka akudele.
Registreerimata masinatele: eraklient: 2 aastat, äriklient: 1 aasta

Registreerimine on võimalik ainult 4 nädala jooksul alates ostu sooritamisest.


Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank