keri üles

Milwaukee

Milwaukee Electric Tool on olnud elektriliste tööriistade valdkonnas teerajaja alates ettevõtte asutamisest 1924. aastal. Milwaukee uuenduslike toodete ritta kuulub näiteks maailma esimene reguleeritava käepidemega ketassaag Tilt-Lok, ainulaadsete käepidemete ja reguleeritava käerihmaga BodyGrip®-i frees ning kuude asendisse pööratava käepidemega otssaag Hatchet® Sawzall.

Milwaukee V28™ liitiumioonakuga tööriistasari oli taas murranguline uuendus elektriliste tööriistade valdkonnas. Milwaukee oli esimene, kes võttis oma akutööriistadel kasutusele liitiumioonakud. Milwaukee akul V28 on sama massiga 18 V nikkel-kaadmiumakust kuni kaks korda pikem tööaeg ning 40–50% rohkem võimsust.

Uuemate täienduste näiteks Milwaukee uuenduste reas on akutööriistasarjad M12 ja M18, mille võimsus, kiirus, pöördemoment ja vastupidavus pakuvad erinevateks kutselisteks rakendusteks üksikasjadeni läbimõeldud lahendusi.

Milwaukee on uhke oma uudsete, kvaliteetsete elektritööriistade ja tarvikute tootja maine üle, mille tagab kogu protsess kliendiküsitlustest, CAD-projekteerimisest, töökindluse ja kasutusea ettevõttesisesest põhjalikust katsetamisest, kiirest prototüüpide arendamisest ning praktilises töös katsetamisest kuni valmistoote turulelaskmiseni.


Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank