Kõik tootekategooriad
-27%

Bosch aku GBA 18V 2 x 8,0 Ah ProCORE + GAL 18V-160 C laadija
-27%372.94€510.88€
Ilma KM-ta 300.76€
Maksa 3 võrdses osas 0% intressiga
3 x 124.31 €
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Tootekood: 1600a016gp
Kogus:
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Tootekood: 1600a016gp
Toote info
- Bränd
- Bosch
- Tootekood
- 1600a016gp
- EAN
- 3165140952989
- CN-kood
- 85076000
Tasuta transport alates 150 €
Ametlik Bosch edasimüüja Eestis
- 100% originaaltooted
- tootjagarantii ja hooldus
- professionaalne nõustamine
Aku 8,0 Ah ProCORE
| Aku mahtuvus | 8.0 Ah |
| Aku mudel / tootekood | GBA 18V 8.0 Ah ProCORE |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | Bosch 18V Professional |
| Pinge | 18 V |
| Toote kaal | 0,955 kg |
| Toote kõrgus | 119 mm |
| Toote laius | 126 mm |
| Toote pikkus | 86 mm |
Laadija GAL 18V-160 C
| Akusüsteem | Bosch 18V Professional |
| Intelligentne laadimisjuhtimine | jah |
| Jahutusventilaator | jah |
| Laadimisaeg 12,0 Ah akule | 55 min |
| Laadimisaeg 4,0 Ah akule | 25 min |
| Laadimisaeg 4,0 Ah akule (80%) | 15 min |
| Laadimisaeg 5,0 Ah akule | 35 min |
| Laadimisaeg 5,0 Ah akule (80%) | 20 min |
| Laadimisaeg 8,0 Ah akule | 51 min |
| Laadimispesade arv | 1 tk |
| Laadimistaseme indikaator | jah |
| Laadimisvool | 16 A |
| Seinale kinnitatav | jah |
| Sobiva aku pinge | 18 V |
| Toote kaal | 0.75 kg |
| Toote kõrgus | 123 mm |
| Toote laius | 85 mm |
| Toote pikkus | 195 mm |
Lisainfo
Suur jõudlus: 87% suurem võimsus tänu Boschi akualaste kogemustega kombineeritud uue elemendi loomisele.
Ühilduv: Tänu Flexible Power Systemile ühildub 100% kõigi Bosch Professional 18 V tööriistade ja akulaadimisseadmetega.
Kauakestev: tänu uuele aku ülekuumenemist takistavale COOLPACK 2.0 tehnoloogiale on võimalik saavutada tavalise akukomplekti omast kuni 135% pikem tööiga.