1 / 2
Festool Systainer³ SYS-STF-D77/D90/93V
Maksa 3 võrdses osas 0% intressiga
Kogus:
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: 5 tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Tootekood: 576784
Ametlik Festool edasimüüja Eestis
  • 100% originaaltooted
  • tootjagarantii ja hooldus
  • professionaalne nõustamine
Tehnilised andmed
Lahtrite arv: 8
Systaineri suurus: SYS3 M 112
Mõõtmed (P x L x K): 396 x 296 x 112 mm
Lisainfo
See Systainer mahutab 3 erinevat lihvimisvahendi formaati
Veelgi paindlikumaks varustuseks
Puhtalt sorteeritud lihvimisvahendid
Kohe käe ulatuses
T-LOC sulgemiseks, avamiseks ja teiste Systaineritega ühendamiseks
Spetsiaalse kinnituse abil saab integreerida Systainer⊃3;-i mugavalt bott vario3-sõidukivarustusse
Eesmine kandekäepide võimaldab ergonoomilist kandmist
sisuga lihvimistarvikutele Ø 77 mm, Ø 90 mm ja V93