Kõik tootekategooriad
-20%
.jpg)
Makita XGT komplekt 40 V 2 x BL4080F + DC40RB laadija + MakPac nr 3
-20%855.10€1068.88€
Ilma KM-ta 689.60€
Maksa 3 võrdses osas 0% intressiga
3 x 285.03 €
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: tellimisel
Tarneaeg: 6-12 tööpäeva
Tootekood: 191Y97-1
Kogus:
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: tellimisel
Tarneaeg: 6-12 tööpäeva
Tootekood: 191Y97-1
Toote info
- Bränd
- Makita
- Tootekood
- 191Y97-1
- EAN
- 088381591379
- Päritoluriik
- Hiina
- CN-kood
- 8507600090
Tasuta transport alates 150 €
Ametlik Makita edasimüüja Eestis
- 100% originaaltooted
- tootjagarantii ja hooldus
- professionaalne nõustamine
Aku BL4080F 8,0 Ah
| Aku mahtuvus | 8.0 Ah |
| Aku mudel / tootekood | BL4080F |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | Makita XGT |
| Energiamahutavus | 288 Wh |
| Pinge | 40 V |
| Toote kaal | 1,9 kg |
Akulaadija DC40RB
| Akusüsteem | Makita XGT |
| Elektrooniline temperatuurikontroll | jah |
| Intelligentne laadimisjuhtimine | jah |
| Jahutusventilaator | jah |
| Laadimisaeg 2,0 Ah akule (80%) | 27 min |
| Laadimisaeg XGT 2,0 Ah akule | 22 min |
| Laadimisaeg XGT 2,5 Ah akule | 28 min |
| Laadimisaeg XGT 4,0 Ah akule | 45 min |
| Laadimisaeg XGT 5,0 Ah akule | 50 min |
| Laadimispesade arv | 2 tk |
| Laadimistaseme indikaator | jah |
| Optimeeritud laadimisjuhtimine (pinge, vool, temperatuur) | jah |
| Sobiva aku pinge | 40 V |
| Toite tüüp | võrguadapter |
| Toote kaal | 2.0 kg |
| Toote kõrgus | 100 mm |
| Toote laius | 176 mm |
| Toote pikkus | 353 mm |
Lisainfo
Mugav Power Pack XGT® 40Vmax akutööriistade jaoks
Makpac kohver sisaldab kahte 8,0 Ah Li-ion akut, mis on varustatud aku taseme indikaatoriga ja topelt kiirlaadijat
8,0 Ah aku laadimisaeg umbes 76 minutit
Lisatarvikud
Lisatarvikuid ei leitud
Sellele tootele ei leitud soovituslikke lisatarvikuid.