keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedAutokeemiaMootorisilikoon +315c punane 310ml penosil premium motor sealant
Mootorisilikoon +315C Punane 310ml PENOSIL Premium Motor Sealant

Mootorisilikoon +315C Punane 310ml PENOSIL Premium Motor Sealant

Tootekood: 62-05-H1266
7.13 €
Ilma KM-ta 5.94 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Kulleriga alates 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Suurus: 310 ml
  Värvus: punane

  Happeline silikoonhermeetik, üldiseks kasutamiseks tihendustes, mis peavad vastu pidama kõrgetele temperatuuridele, kuni +250 °C. Nakkub suurepäraselt eelneva töötluseta mittepoorsete silikaatmaterjalidega, nagu klaas, tellised, keraamika, email, glasuurkivid ja klinker; immutatud, lakitud või värvitud puiduga ning mitmete plastidega nagu, epoksiidid, polüestrid, polüakrülaadid, laminaadid. Jäävalt elastne nii madalatel kui kõrgetel temperatuuridel. UV ja ilmastikukindel. Kiirelt tarduv, muutub kiiresti puutekuivaks.

  Mitmekülgseks kasutamiseks, ka liikuvates vuukides.
  Peale tardumist kannatab temperatuuri kuni +250°C kuni 4 tunni jooksul, lühiajaliselt isegi kuni +275°C.
  Tihendab ja hermetiseerib.
  Jäävalt elastne.
  Nakkub suurepäraselt eelneva töötluseta mittepoorsete materjalidega: metalli, klaasi, keraamiliste plaatide, tellise, enamuse plastide ja immutatud, lakitud või värvitud puiduga.

  Kasutusalad
  Liikuvate vuukide elastne tihendamine.
  Vuukide tihendamine, mis peavad pikaajaliselt vastu pidama temperatuuridele 250°C näiteks käigukastide, reduktorite ja mootorite tihendamisel.
  Erinevad tööstuslikud lahendused.
  Masinaehitus ja autode remont.

  Kasutamistingimused
  Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C. Hermeetiku temperatuur paigaldamisel peab olema +20 °C – +25 °C. Vuuke võib täita temperatuuril alla +5 °C ainult juhul, kui ühendatavad pinnad on kondensatsioonivee-, jää- ja lumevabad.
  Ei sobi kasutada mootori silindri tihendamiseks ega detailide tihendamiseks, mis on pidevas kokkupuutes kütusega. Ei sobi kasutamiseks kontaktis looduslike kividega, nagu marmor, graniit, kiuline tsement ja mört. Korrosiooni tõttu mitte kasutada kokkupuutes metallidega nagu plii, vask, messing, tsink, alumiinium. Võib kaotada värvi kokkupuutes mõnede kummidega nagu EPDM ja neopreen. Ei sobi akvaariumite ja veealuste vuukide tihendamiseks.

  Kasutusjuhend
  Ühendatavad pinnad puhastada rasvast, õlist, tolmust ja lahtistest osakestest. Mittepoorsed pinnad tuleb puhastada lahusti ja puhta, ebemeid mitteeraldava puuvillase lapiga. Lahusti jäägid eemaldada enne aurustumist puhta kuiva lapiga.
  Padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik silikooni suunamiseks. Otsik lõigata nii, et tekiks sobiv ava silikooni doseerimiseks. Asetada padrun koos ninaga silikooni püstolisse ja täita paigaldusotsik silikooniga, pumbates korduvalt püstoli päästikut. Paigaldada silikoon vuuki, surudes korduvalt ja ühtlaselt püstoli päästikule ning vedades pidevalt otsikut piki vuuki. Näpuga siludes kasutada ohtralt seebivett. Vuukide nurki võib hermetiseerimise ajaks teipida, kuid teip tuleb eemaldada kohe pärast toote viimistlemist, enne hermeetiku tardumist. Tagada piisav õhuvahetus kõikides vuugitud kohtades. Tardumise ajal vältida mustuse ladestumist materjali pinnale ja hoolitseda, et vuugi pealispinda ei mõjutaks mehaaniline koormus.

  Puhastamine
  Tardumata hermeetiku puhastamiseks kätelt ja pindadelt sobivad puhastuslapid PENOSIL Premium Cleaning Wipes. Tardunud hermeetik eemaldada algul mehaaniliselt ja seejärel pehmendada vahendiga PENOSIL Premium Silicone Remover ning eemaldada jäägid vee ja lapiga

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 12 kuud tootmispäevast, ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril +5 °C kuni +30 °C.

  Ohutus
  Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Tardunud silikoonhermeetikut võib käsitseda ilma igasuguse ohuta tervisele. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


 • Tootele sobivad tarvikud
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank