keri üles
Silikoon 310ml PENOSIL Premium Greenhouse Silicone

Silikoon 310ml PENOSIL Premium Greenhouse Silicone

4.45 € ilma KM-ta: 3.71 €
14.35 €/L
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva*
Kogus: +
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Kulleriga 4,00 €
 • Pakiautomaati 4,00 €
 • Tulen ise järele 0,00 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Värvus: läbipaistev
  Suurus: 310 ml

  Suurepäraste nakkeomadustega ühekomponentne ilmastikukindel neutraalne silikoonhermeetik. Nakkub hästi klaasi, klaasitud pindade, puidu, keraamiliste plaatide, paljude plastide jm ehitusmaterjalidega. Sobib kasutamiseks ka kokkupuutes erinevate metallidega. Pika töötlemisajaga, ei valgu vuugis.

  Ilmastikukindel.
  Tiksotroopne, ei valgu vuugis.
  Pika töötlemisajaga.
  Kasutatav temperatuuridel +5°C kuni +40°C.
  Tardunult elastne ka ekstreemsetel temperatuuridel (-40°C kuni +100°C).
  Nakkub hästi klaasi, puidu, erinevate metall- ja kivipindadega, paljude plastide, keraamiliste plaatide ning lakitud, värvitud ja immutatud pindadega.

  Kasutusalad
  Klaasimistööd kasvuhoone ja talveaia ehitusel.
  Akna- ja ukseraamide tihendamine ja hermetiseerimine.
  Pleksiklaasist, kiht- ja laineplastikust vm polükarbonaadist konstruktsioonide tihendamine ja hermetiseerimine.
  Liimib suurepäraselt mitmeid mittepoorseid silikaatmaterjale nagu klaas, tellised, keraamika, email, glasuurkivid ja klinker; immutatud, lakitud või värvitud puit ning plastid nagu epoksiidid, polüestrid, polüakrülaadid, polükarbonaadid ja laminaadid.

  Kasutamistingimused
  Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C. Hermeetiku temperatuur paigaldamisel peab olema +20 °C - +25 °C. Vuuke võib täita temperatuuril alla +5 °C ainult juhul, kui ühendatavad pinnad on kondensatsioonivee-, jää- ja lumevabad. Mitte kasutada akvaariumite ja veealuste vuukide tihendamisel.

  Kasutusjuhend
  Ühendatavad pinnad puhastada rasvast, õlist, tolmust ja lahtistest osakestest. Mittepoorsed pinnad tuleb puhastada lahusti ja puhta, ebemeid mitteeraldava puuvillase lapiga. Padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik silikooni suunamiseks. Otsik lõigata nii, et tekiks sobiv ava silikooni doseerimiseks. Asetada padrun koos ninaga silikooni püstolisse ja täita paigaldusotsik silikooniga, pumbates korduvalt püstoli päästikut. Paigaldada silikoon vuuki, surudes
  korduvalt ja ühtlaselt püstoli päästikule ning vedades pidevalt otsikut piki vuuki. Peale silikooni pealekandmist siluda pind kummist silikoonilabidaga. Eemaldada üleliigne silikoon. Tagada piisav õhuvahetus kõikides vuugitud kohtades. Tardumise ajal vältida mustuse ladestumist materjali pinnale ja hoolitseda, et vuugi pealispinda ei mõjutaks mehaaniline koormus.

  Puhastamine
  Tardumata hermeetiku puhastamiseks kätelt ja pindadelt sobivad puhastuslapid PENOSIL Premium Cleaning Wipes. Tardunud hermeetik eemaldada algul mehaaniliselt ja seejärel pehmendada vahendiga PENOSIL Premium Silicone Remover ning eemaldada jäägid vee ja lapiga.

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 18 kuud tootmispäevast, ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril +5 °C kuni +30 °C.

  Ohutus
  Toote kasutamise ajal tagada piisav ventilatsioon. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Tardunud silikoonhermeetikut võib käsitseda ilma igasuguse ohuta tervisele. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


  • Tootele sobivad tarvikud
  Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank