keri üles
EsilehtEhituskeemia / määrdeainedEhituskeemiaSanitaarsilikoon 310 ml valge penosil premium universal silicone
Sanitaarsilikoon 310 ml valge PENOSIL Premium Universal Silicone

Sanitaarsilikoon 310 ml valge PENOSIL Premium Universal Silicone

Tootekood: 62-01-H0020
4.16 €
Ilma KM-ta 3.47 €
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
 • TRANSPORT:
 • Kuller 4.5 €
 • SmartPost 4.5 €
 • Omniva 4.5 €
 • Postkontor 4.5 €
 • Tulen ise järele 0 €
 • Ülevaade
 • Tarvikud
 • Sarnased tooted
 • Värvus: valge
  Suurus: 310 ml

  Happeline hallituskindel silikoonhermeetik tihendus- ja hermetiseerimistöödeks sanitaarruumides. Nakkub hästi metalli, klaasi, klaasitud pindade, keraamiliste plaatide, paljude plastide ja enamike värvidega. Muutub kiiresti puutekuivaks. Ei valgu vuugis. Sisaldab fungitsiide.

  Suurepäraselt töödeldav ning silutav.
  Sisaldab fungitsiide.
  Hallitus-, UV-, niiskus- ja ilmastikukindel.
  Võimaldab pikalt töödelda.
  Tiksotroopne, ei valgu vuugis.
  Nakkub hästi klaasi, klaasitud pindade, keraamiliste plaatide, paljude plastide, metalli ja enamike värvidega.
  Elastne.
  Pika säilivusajaga.
  Tardumisel ei toimu mahukahanemist.

  Kasutusalad
  Kasutatakse sisetöödeks sanitaarruumides – valamu, vanni, dušikabiini, basseini ühenduste, veevarustuse, drenaaži ja PVC-torude tihendamiseks ning vuukide tihendamiseks sanitaarrakendustes.
  Klaasimistööd.

  Kasutamistingimused
  Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C. Hermeetiku temperatuur paigaldamisel peab olema +20 °C – +25 °C. Vuuke võib täita temperatuuril alla +5 °C ainult juhul, kui ühendatavad pinnad on kondensatsioonivee-, jää- ja lumevabad. Ei sobi rakendusteks, mis nõuavad kontakti kiulise tsemendi, mördiga ning looduslike kividega, nagu marmor, graniit. Korrosiooni tõttu mitte kasutada kokkupuutes metallidega nagu plii, vask, messing, tsink, alumiinium. Võib kaotada värvi kokkupuutes mõnede elastomeeridega nagu EPDM ja neopreen. Ei sobi akvaariumite ja veealuste vuukide tihendamiseks. Ei ole ülevärvitav.

  Kasutusjuhend
  Ühendatavad pinnad puhastada rasvast, õlist, tolmust ja lahtistest osakestest. Mittepoorsed pinnad tuleb puhastada lahusti ja puhta, ebemeid mitteeraldava puuvillase lapiga. Lahusti jäägid eemaldada enne aurustumist puhta kuiva lapiga.
  310 ml plastpadrun: padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik silikooni suunamiseks. Otsik lõigata nii, et tekiks sobiv ava silikooni doseerimiseks. Asetada padrun koos ninaga silikooni püstolisse ja täita paigaldusotsik silikooniga, pumbates korduvalt püstoli päästikut. Peale silikooni pealekandmist siluda pind kummist silikoonilabidaga. Eemaldada üleliigne silikoon. Tagada piisav õhuvahetus kõikides vuugitud kohtades. Tardumise ajal vältida mustuse ladestumist materjali pinnale ja hoolitseda, et vuugi pealispinda ei mõjutaks mehaaniline koormus.

  Puhastamine
  Tardumata hermeetiku puhastamiseks kätelt ja pindadelt sobivad puhastuslapid PENOSIL Premium Cleaning Wipes. Tardunud hermeetik eemaldada algul mehaaniliselt ja seejärel pehmendada vahendiga PENOSIL Premium Silicone Remover ning eemaldada jäägid vee ja lapiga.

  Säilitamine
  Garanteeritud säilivusaeg 18 kuud tootmispäevast, ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril -5 °C kuni +30 °C.

  Ohutus
  Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Tardunud silikoonhermeetikut võib käsitseda ilma igasuguse ohuta tervisele. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).


 • Tootele sobivad tarvikud
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank