Kõik tootekategooriad
-25%
.jpg)
Makita komplekt 18 V, 4 x BL1860, DC18RC, MAKPAC
-25%531.22€708.29€
Ilma KM-ta 428.40€
Viimase 30 päeva madalaim hind 531.22€
Maksa 3 võrdses osas 0% intressiga
3 x 177.07 €
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: tellimisel
Tarneaeg: 6-12 tööpäeva
Tootekood: 198140-7
Kogus:
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: tellimisel
Tarneaeg: 6-12 tööpäeva
Tootekood: 198140-7
Toote info
- Bränd
- Makita
- Tootekood
- 198140-7
- EAN
- 088381474382
- Päritoluriik
- Hiina
- CN-kood
- 85076000
Tasuta transport alates 150 €
Ametlik Makita edasimüüja Eestis
- 100% originaaltooted
- tootjagarantii ja hooldus
- professionaalne nõustamine
Aku BL1860 6,0 Ah
| Aku mahtuvus | 6.0 Ah |
| Aku mudel / tootekood | BL1860 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | Makita LXT |
| Pinge | 18 V |
| Toote kaal | 0,60 kg |
DC18RC kiirlaadija
| Aku kaitsesüsteem | jah |
| Intelligentne laadimisjuhtimine | jah |
| Jahutusventilaator | jah |
| Laadimisaeg 1,3 Ah akule | 15 min |
| Laadimisaeg 2,0 Ah akule | 24 min |
| Laadimisaeg 3,0 Ah akule | 22 min |
| Laadimisaeg 4,0 Ah akule | 36 min |
| Laadimisaeg 5,0 Ah akule | 45 min |
| Laadimisaeg 6,0 Ah akule | 55 min |
| Laadimispesade arv | 1 tk |
| Laadimistaseme indikaator | jah |
| Optimeeritud laadimisjuhtimine (pinge, vool, temperatuur) | jah |
| Seinale kinnitatav | ei |
| Sobiva aku pinge | 18 V |
| Toote kaal | 0.75 kg |
| Toote kõrgus | 84 mm |
| Toote laius | 190 mm |
| Toote pikkus | 156 mm |
Lisatarvikud
Lisatarvikuid ei leitud
Sellele tootele ei leitud soovituslikke lisatarvikuid.