Festool Systainer³ SYS-STF-D77/D90/93V
1 / 2
Pay in 3 equal installments at 0% interest
Quantity:
Stock status
Tööriistamaailm warehouse: 0 pcs
Supplier warehouse: 5 pcs
Delivery time: 2-4 business days
Product Code: 576784
Official Festool Dealer
  • 100% genuine products
  • Manufacturer warranty and service
  • Professional consultation
Technical Specifications
Number of compartments: 8
Systainer size: SYS3 M 112
Dimensions (L x W x H): 396 x 296 x 112 mm
Lisainfo
This Systainer holds 3 different sanding accessory formats
For even more flexible equipment
Neatly sorted sanding accessories
Immediately accessible
T-LOC for closing, opening and connecting with other Systainers
The front carrying handle allows ergonomic carrying
for sanding accessories with contents Ø 77 mm, Ø 90 mm and V93