Milwaukee cordless nail gun M18 FN16GS-0X, without battery and charger
1 / 5
Pay in 3 equal installments at 0% interest
Quantity:
Stock status
Tööriistamaailm warehouse: 2 pcs
Delivery from 15.05.26
Pick up yourself - available immediately (Mon-Fri 9-17:00)
Product Code: 4933493353
Official Milwaukee Dealer
  • 100% genuine products
  • Manufacturer warranty and service
  • Professional consultation
Technical Specifications
Voltage
18V
Battery and charger included
no
Nail angle
0°
Nail diameter
1,6mm
Nail maximum length
64mm
Nail minimum length
25mm