.jpg)
Milwaukee aku M18 FB12 12 Ah 2 tk + M18 DBSC laadija
Laoseis
Tootekood: 4933498614
Laoseis
Tootekood: 4933498614
Toote info
- Bränd
- Milwaukee
- Tootekood
- 4933498614
- EAN
- 4058546524838
Ametlik Milwaukee edasimüüja Eestis
- 100% originaaltooted
- tootjagarantii ja hooldus
- professionaalne nõustamine
Aku M18 FB12
| Aku mahtuvus | 12.0 Ah |
| Aku mudel / tootekood | M18 FB12 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | Milwaukee M18 |
| Pinge | 18 V |
| Toote kaal | 1,51 kg |
Kiirlaadija M18 DBSC
| Akusüsteem | Milwaukee M18 |
| Intelligentne laadimisjuhtimine | jah |
| Jahutusventilaator | jah |
| Laadimisaeg 2,0 Ah akule | 27 min |
| Laadimisaeg 3,0 Ah akule | 35 min |
| Laadimisaeg 4,0 Ah akule | 52 min |
| Laadimisaeg M18 12,0 Ah akule | 60 min |
| Laadimisaeg M18 6,0 Ah akule | 25 min |
| Laadimispesade arv | 2 tk |
| Laadimisvool | 18 A |
| Samaaegselt laetavate akude pesade arv | 2 |
| Seinale kinnitatav | jah |
| Sobiva aku pinge | 18 V |
| Soovituslik kasutustemperatuur | 4-40.5 °C |
| Toite tüüp | võrgutoide |
| Toote kaal | 2.98 kg |
Lisainfo
Aku M18 FB12
Laadimisaeg M18 DBSC laadijaga: 45 min
Laadimisaeg M12-18 FC laadijaga: 130 min
Annab kuni 50% rohkem energiat kui M18™ HIGH OUTPUT™ 12,0 Ah aku
35 minutit superlaadimist 80%-ni M18™ kahekordse superlaadijaga, 45 minutit täislaadimiseks
COOL-CYCLE™: aktiivne jahutussüsteem suudab tagada kiire jahutuse, mis vähendab seisakuid
REDLITHIUM™ FORGE™ pakub kõige suuremat võimsust, kiireimat laadimist ja pikimat kasutusiga REDLITHIUM™ hulgas
Kõige pikem eluiga, mis võimaldab kõige rohkem laadimisi ja parima jõudluse kogu akupaki kasutusea jooksul ning pakub parimat kaitset tööplatsi, ilmastiku- ja keskkonnatingimuste eest
Pikendatud tööaeg suure nõudluse puhul
Vastupidav korpus, mis on loodud suurema kaitse tagamiseks õlide, lahustite ja rasvade eest
Täiustatud pardakütusenäidik, mis on loetav ka otsese päikesevalguse käes
REDLINK™ intelligentsus: meie akuahelad tagavad optimaalse jõudluse ja ülekoormuskaitse, kasutades kogu süsteemi kommunikatsiooni tööriista, aku ja laaduri vahel
Ühildub kõigi M18™ tootesarja tööriistadega
Kiirlaadija M18 DBSC
Aku laadimisaeg 6,0 Ah Forge / 12,0 Ah / 8,0 Ah / 5,0 Ah: 25 / 60 / 45 / 60 min
Pakub kuni 6x kiiremat laadimist 80%-ni , et suurendada tootlikkust.
15 minutiline superlaadimine akuga M18™REDLITHIUM™FORGE™6.0 Ah kuni 80%.
Kohanduv laadimisjaotus pakub mitme aku üheaegset laadimist, et maksimeerida tootlikkust.
REDLINK™intelligentsus, laadija suhtleb akupakiga, et tagada optimaalne laadimiskiirus ja jõudlus.
Laadib samaaegselt M18™kahte akut.
Ühildub kõigi M18™ akudega.
Tagaküljele kinnitamine võimaldab mitmekülgset orienteerumist.
COOL-CYCLE™, aktiivne jahutussüsteem tagab kiire jahutuse, mis vähendab seisakuid. Aktiivne jahutusfunktsioon töötab akudega, millel on COOL-CYCLE™ võimekus.
Lisatarvikud
Lisatarvikuid ei leitud
Sellele tootele ei leitud soovituslikke lisatarvikuid.