Kõik tootekategooriad
-21%

Milwaukee aku M18 HB3 2 x 3,0 Ah + M12 18 FC laadija
-21%308.31€390.28€
Ilma KM-ta 248.64€
Maksa 3 võrdses osas 0% intressiga
3 x 102.77 €
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: tellimisel
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva
Tootekood: 4933471071
Kogus:
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: tellimisel
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva
Tootekood: 4933471071
Toote info
- Bränd
- Milwaukee
- Tootekood
- 4933471071
- EAN
- 4058546286996
- Päritoluriik
- Hiina
- CN-kood
- 85076000
Tasuta transport alates 150 €
Ametlik Milwaukee edasimüüja Eestis
- 100% originaaltooted
- tootjagarantii ja hooldus
- professionaalne nõustamine
Aku M18 HB3 High Output 3,0 Ah
| Aku mahtuvus | 3.0 Ah |
| Aku mudel / tootekood | M18 HB3 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | Milwaukee M18 |
| Pinge | 18 V |
| Toote kaal | 0,7 kg |
Kiirlaadija M12-18 FC
| Akusüsteem | Milwaukee M18 |
| Elektrooniline temperatuurikontroll | jah |
| Jahutusventilaator | jah |
| Laadimisaeg M12 2,0 Ah akule | 28 min |
| Laadimisaeg M12 4,0 Ah akule | 57 min |
| Laadimisaeg M18 2,0 Ah akule | 26 min |
| Laadimisaeg M18 4,0 Ah akule | 47 min |
| Laadimisaeg M18 5,0 Ah akule | 59 min |
| Laadimispesade arv | 1 tk |
| Seinale kinnitatav | jah |
| Sobiva aku pinge | 12;18 V |
Lisatarvikud
Lisatarvikuid ei leitud
Sellele tootele ei leitud soovituslikke lisatarvikuid.