.jpg)
Milwaukee aku MXF XC608 8,0 Ah 2 tk + SC laadija
Laoseis
Tootekood: 4933493548
Laoseis
Tootekood: 4933493548
Toote info
- Bränd
- Milwaukee
- Tootekood
- 4933493548
- EAN
- 4058546484194
- Päritoluriik
- Hiina
- CN-kood
- 85076000
Ametlik Milwaukee edasimüüja Eestis
- 100% originaaltooted
- tootjagarantii ja hooldus
- professionaalne nõustamine
Aku MXF XC608 8,0 Ah
| Aku mahtuvus | 8.0 Ah |
| Aku mudel / tootekood | MXF XC608 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | Milwaukee MX FUEL |
| Pinge | 72 V |
| Toote kaal | 4,5 kg |
Laadija MXF SC
| Bluetooth ühendus | jah |
| Laadimispesade arv | 1 tk |
| Laadimisvool | 4,5 A |
| Sobiva aku pinge | 72 V |
| Toote kaal | 8.9 kg |
Lisainfo
Laadimisaeg(3,0 / 6,0 / 8,0 / 12,0 Ah): 45 / 65 min
33% rohkem tööaega kui MXF XC406 aku kergema kaaluga konstruktsioonis
COOL-CYCLE™ aktiivne jahutussüsteem tagab kiire jahutuse, mis vähendab seisakuid
REDLITHIUM™FORGE™ pakub kõige suuremat võimsust, kiireimat laadimist ja pikimat kasutusiga akude piires REDLITHIUM™
Parim kaitse tööplatsi, ilmastiku- ja keskkonnatingimuste eest
45 min laadimine MX FUEL™superlaadijaga
Tööriistade jälgimis- ja turbelahendus ONE-KEY™ annab teie käsutusse tasuta pilvepõhise tööriistade jälgimisvõrgu ja inventarihalduse platvormi. Lisaks võimaldab ONE-KEY™ kasutada kauglukustamise funktsiooni.
Kõige pikem eluiga, mis tagab kõige rohkem laadimisi ja parimat jõudlust kogu kasutusea jooksul
Uuendatud ventilatsiooni disain maksimaalse õhuvoolu tagamiseks COOL-CYCLE™ võimelistest laadijatest
Täielik MX FUEL™ süsteemi ühilduvus
5x kummist kattekihid löögipiirkondades maksimaalse kaitse tagamiseks
Parandatud käepideme disain lihtsaks kandmiseks