Kõik tootekategooriad
-43%
.jpg)
REMS aku 22 V 2 x 2,5 Ah + 90 W laadija
-43%422.90€747.72€
Ilma KM-ta 341.05€
Maksa 3 võrdses osas 0% intressiga
3 x 140.97 €
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: tellimisel
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Tootekood: 571590R220
Kogus:
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: tellimisel
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Tootekood: 571590R220
Toote info
- Bränd
- REMS
- Tootekood
- 571590R220
- EAN
- 4039976254922
Tasuta transport alates 150 €
Ametlik Rems edasimüüja Eestis
- 100% originaaltooted
- tootjagarantii ja hooldus
- professionaalne nõustamine
aku 22 V 2,5 Ah
| Aku mahtuvus | 2.5 Ah |
| Aku mudel / tootekood | 571571 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | REMS 22V |
| Pinge | 22 V |
Kiirlaadija 90 W
| Laadimispesade arv | 1 tk |
| Sobiva aku pinge | 22 V |
| Toite tüüp | võrguvool |
Lisainfo
Astmeline värvilise valgusdioodiga laetuse indikaator
Puudub maksimaalse akukoormuse mälutoime
Töötemperatuuri vahemik –10 kuni +60 °C
Kiirlaadur