keri üles
EsilehtBlogiTööriistade ülevaatedülevaade kärcheri aurupuhastitest

Tööriistamaailma uudiskiri

LIITU
Täname, et liitusite Tööriistamaailma uudiskirjaga!
Teata meile
Sul on tööriistauudiseid
või nõuandeid? Anna
neist ka meile teada
info@tooriistamaailm.ee
Turvaline ostukoht

Ülevaade Kärcheri aurupuhastitest

22. veebruar 2016

Aurupuhastamine

Aurupuhastid on suurepäraseks alternatiiviks tänapäeva "traditsioonilistele" puhastusmeetoditele - supermarketist ostetud kemikaalide pinnale katmisele ja lapiga maha pühkimisele. Need masinad suudavad puhastada pea kõike: põrandast seinteni ja seintest laeni, vaibad, pliidid, kraanikausid jmt. sinna hulka arvatud. Tõeliselt headest ja tõhusatest aurupuhastitest rääkimine toob meid kohe ka Kärcheri toodangu juurde, kus kvaliteedi ja töökindluse pealt kokku hoitud ei ole. Sellele viitab ka fakt, et antud firma toodangut seostatakse eelkõige profitööriistadega, kuna Kärcheri masinad on end oma ala spetsialistide käes juba kordi ja kordi tõestanud.

Kärcher SC 1 aurupuhastiKärcher SC 1

Kärcheri aurupuhastite väikseim versioon SC 1 on loodud olema äärmiselt kerge ja kompaktne masin. Lisaks sellele on 1.5 kg seade kasutusvalmis kõigest 3 minutilise soojendusajaga. See teeb SC 1-st suurepärase käsipuhasti väiksemateks puhastusteks kodus ja autos. Kärcheri väikseim aurupuhasti on suurepärane tööriist detailpuhastuseks, kuid juurdeostetava põrandapesukomplektiga saab seda suurepäraselt ka väiksemate põrandapindade puhastuseks kasutada. 0.2l mahutavusega veepaak lubab seadmega puhastada umbes 20 m² pinda. Avastasid määrdunud laigu kardinal või kuivanud mahlapleki põrandal? Suurepärane, SC1 on selleks juskui loodud! Tahad suuremat sorti majapidamise puhtaks teha? Loe edasi.

Kärcher SC 2 aurupuhastiKärcher SC 2

Kärcheri SC 2 on eelmise mudeli, SC 1-ga võrreldes täiesti teine masin. Selle 1l paak lubab puhastada kuni 75 m² pinda ning seda ka võimsama, 1500W küttekehaga toodetud aurusurvega, kui eelmine versioon. Seadmel (ja kõikidel järgnevatel seadmetel) on 2-astmeline aurujoa reguleerimise võimalus, et vastavalt puhastatava pinna eripärale aurujoa intensiivsust reguleerida. Fakt, et kõik lisatarvikud käivad käepäraselt masina külge, annab seadmele kindlasti suure plussi juurde. SC 2 suurimateks miinusteks on meie meelest liiga lühike voolujuhe (4m). SC 1-ga võrreldes võib miinuste nimekirja ka 2x pikema soojendusaja märkida, olles töövalmis 6.5 minutiga.

Kärcher SC 3 aurupuhastiKärcher SC 3

SC 3 aurupuhasti lubab küll oma eellasega sarnaselt ligi 75 m² pinda puhastada, kuid teeb seda tänu suuremale, 1900W küttekeha toodetud 3.5 bar aurusurvele veelgi efektiivsemalt. Sarnaselt SC 2 mudelile saab ka sellele seadmele kaasatulevaid puhastustarvikuid külge pookida, et neid vajamineval hetkel kiire võtta oleks. SC 3 suurimaks plussiks on äärmiselt kiire soojenemisaeg - kõigest poole minutiga on seade juba kasutusvalmis! Nii lühike soojenemisaeg annab mugavuse seda aurupuhastit ka väiksemateks kiirpuhastusteks kasutada.

Kärcher SC 4 aurupuhastiKärcher SC 4

See aurupuhasti erineb eelnevatest eelkõige kahe veemahuti tõttu. Üks mahuti on 0.5l boiler, kus vett keedetakse ja teine mahuti on 0.8l eemaldatav veepaak. Selline süsteem võimaldab masinaga järjepidevalt tööd teha - kui 0.8l peareservuaar uuesti külma veega täidetakse, saab puhastamist kohe jätkata, kuna boileris olev vesi on veel kuum. Seadme 4 minutilise soojendusajaga oleme me täiesti rahul ning veelgi võimsama, 2000W küttekehaga samuti. Kombineeritud 1.3l veemahutavusega saab reservuaari täitmata puhastada kuni 100 m² pinda! See on masin suure kodu omanikele ja oma ala professionaalidele.

Kärcher SC 5

Kärcher SC 5 aurupuhasti

Kärcheri tippmudel SC 5 on firma aurupuhastite kroonitud kuningas. 4 bar aurusurve puhastusjõud eemaldab hõlpsalt ka kõige tõrksama mustuse ning kahe veepaagiga 1.5l kombineeritud mahutavusega saab korraga kuni 150 m² pinda laitmatult puhtaks teha. Sarnaselt SC 4-le ei pea peareservuaari täites uuesti masina soojenemist ootama, kuna 0.5l vett asub otse seadme boileris. Masin on 3 minutlise soojenemisajaga ka kiirelt kasutusvalmis. Lisaväärtust annavad seadme küljes asetsev spetsiaalne otsik aurutriikraua kasutamiseks ning VapoHydro funktsioon, mis laseb auruga pinna küljest lahti tõmmatud rasva kuuma veega tõhusalt ära pesta. Kärcher SC 5 aurupuhasti on mõeldud igapäevaselt puhastusega tegelevatele professionaalidele ja kõige nõudlikumatele kodukasutajatele suurte majapidamiste puhastamiseks.


Lisaks iga masinaga kaasatulevatele tarvikutele on võimalik eripuhastustööde tarbeks erinevaid tarvikuid ka juurde osta. Näiteks saab SC seeria aurupuhastitele juurde osta tapeedieemaldusotsiku. Erinevaid huvitavaid lisatarvikuid saab vaadata, klõpsates huvipakkuva toote juures nuppu "TARVIKUD". Kõikide Kärcheri aurupuhastitega saab tutvuda aga SIIN.

Kärcher

Lumepuhur töös

Ilmad lähevad iga päevaga aina külmemaks ning viimane aeg on korraliku lumepuhuri soetamise peale mõelda. Kuigi kõik lumepuhurid teevad... Loe edasi

Kingi ka naisele tööriistu

Jõulud + kingituste otsimine = paanika. Lähemat tutvustamist see ilmselt ei vaja. Kui hakkad mõnele naisterahvale kingitust ostma, kas lähed... Loe edasi
Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank