Kärcher stardikomplekt 36 V 2 x 7,5 Ah + kiirlaadija
Laoseis
Tootekood: 2.445-070.0
Laoseis
Tootekood: 2.445-070.0
Toote info
- Bränd
- Kärcher
- Tootekood
- 2.445-070.0
- EAN
- 4054278700434
- Päritoluriik
- Hiina
- CN-kood
- 85076000
Ametlik Kärcher edasimüüja Eestis
- 100% originaaltooted
- tootjagarantii ja hooldus
- professionaalne nõustamine
Aku Battery Power+ 7,5 Ah
| Aku mahtuvus | 7.5 Ah |
| Aku mudel / tootekood | Battery Power+ 36/75 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | Kärcher 36V |
| Energiamahutavus | 270 Wh |
| Pinge | 36 V |
| Toote kaal | 2,1 kg |
| Toote kõrgus | 118 mm |
| Toote laius | 88 mm |
| Toote pikkus | 168 mm |
Kiirlaadija Battery Power+ 36/60
| Akusüsteem | Kärcher 36V |
| Bluetooth ühendus | ei |
| Laadimispesade arv | 1 tk |
| Laadimistaseme indikaator | jah |
| Laadimisvool | 6 A |
| Seinale kinnitatav | jah |
| Sobiva aku pinge | 36 V |
| Toite tüüp | võrguvool |
| Toote kaal | 0.9 kg |
| Toote kõrgus | 82 mm |
| Toote laius | 137 mm |
| Toote pikkus | 192 mm |
Lisainfo
Võimas ja pikka tööeaga: Kärcheri stardikomplekti Battery Power+ 36/75 Starter Kit kuuluvad kaks uuendusliku reaalajatehnoloogiaga Real Time Technology 36 V/7,5 Ah akut, mis võimaldavad katkestusteta tööd kõigi Kärcheri 36 V Battery Power+ akuplatvormiga seadmetega. Selle eest hoolitseb ka komplekti kuuluv suure jõudlusega kiirlaadija. See laeb ühte akut samal ajal, kui teist kasutatakse.
Uuenduslik reaalaja tehnoloogia (Real Time Technology)
Integreeritud LCD ekraan kuvab kogu aeg allesjäänud tööaja, laadimisaja ja laadimisoleku.
Vahetatav Kärcheri 36 V Battery Power+ aku
Sobib kõikide Kärcheri 36 V Battery Power+ akuga seadmetele. Sobib kõikide Kärcheri 36 V Battery Power akuga seadmetele.
Võimas 36 V kiirlaadija
Lühikesed laadimisajad.
Ühilduvus
Sobib kõikidele vahetatavatele Kärcheri 36 V Battery Power+ akudele.
Võimsad liitiumioon akuelemendid
Tagab pideva võimsuse, ennetades isetühjenemist ja mäluefekti.
Kaitseklass IPX5 – kaitstud kõikidest suundadest tulevate veejugade eest
Kindel joavastane kaitse kasutuse ajal.
Äärmiselt töökindel
Kärcheri akukorpused on äärmiselt löögikindlad.
Seinakinnitus
Laadija puhtaks kinnitamiseks seinale.