keri üles

Kärcher

Kärcheri ajaloo üks tähtsamaid pöördepunkte on esimese kaasaskantava survepesuri, HD 555 Profi turuletoomine 1984. aastal ja sellega seonduv lõpptarbijate turu avanemine. 1993. aastal laiendatakse tootevalikut veelgi, mis hõlmab nüüd ka siseruumide puhastust. Selleks ajaks valmistab Kärcher näiteks ka aurupuhasteid ja tolmuimejaid kodumajapidamistele. 2003. aastal tuuakse turule maailma esimene täisautonoomne robottolmuimeja RoboCleaner RC 3000. 2007. aastal siseneb Kärcher täiesti uude ärivaldkonda — aiandusse, mis hõlmab kastmispumpasid, drenaaži ja maja veevarustust ning hulgaliselt lisaseadmeid.

Survepuhastite puhastusefekti suurendatakse 1995. aastal välja töötatud uue pöörddüüsi (Dirt Blaster) abil peaaegu kahekordseks. Kaubanduses saadaolevate märg- ja kuivpuhastusega tolmuimejate tolmukogumisomadusi parandatakse pidevalt ja 2007. aastal tuuakse turule uudne TACT-filtri puhastussüsteem. Lisaks töötatakse välja uusi protsesse ülemaailmsetes puhastusprojektides. Näiteks taastatakse Roomas Püha Peetruse väljakul 284 travertiinsammast just selleks tööks ettenähtud puhastusprotsessiga, mis kokku hõlmas 25 000 ruutmeetri suurust ala. Puhastustehnoloogia ülemaailmne liider eristub teisest ka tulevikus oma leidliku vaimu, esmaklassiliste soorituste ja uuenduslike lahenduste poolest.

Kärcheri garantii:
Äriklient: 1 aasta
Tarbijal (eraklient) on õigus tulenevalt VÕS §218 lõikest 2 esitada müüjale pretensioon 2 aasta jooksul


Parima teenindusega pank Eestis LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks SEB - Eesti suurpank Itella Smartpost - Mugavaim ja kiireim postipakkide saatmine üle Eesti Omniva pakiautomaadid SVEA järelmaks Luminor Pank Swedbank Coop Pank