.jpg)
Milwaukee aku MXF XC608 8,0 Ah 2 tk + FC laadija
Laoseis
Tootekood: 4932500037
Laoseis
Tootekood: 4932500037
Toote info
- Bränd
- Milwaukee
- Tootekood
- 4932500037
- EAN
- 4058546572013
Ametlik Milwaukee edasimüüja Eestis
- 100% originaaltooted
- tootjagarantii ja hooldus
- professionaalne nõustamine
Aku MXF XC608 8,0 Ah
| Aku mahtuvus | 8.0 Ah |
| Aku mudel / tootekood | MXF XC608 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | Milwaukee MX FUEL |
| Pinge | 72 V |
Laadija MXF FC
| Intelligentne laadimisjuhtimine | jah |
| Jahutusventilaator | jah |
| Laadimisaeg 2,0 Ah akule (80%) | 65 min |
| Laadimisaeg 3,0 Ah akule | 45 min |
| Laadimisaeg 3,0 Ah akule (80%) | 45 min |
| Laadimisaeg 6,0 Ah akule | 65 min |
| Laadimisaeg 6,0 Ah akule (80%) | 65 min |
| Laadimisaeg 8,0 Ah akule | 100 min |
| Laadimisaeg XGT 8,0 Ah akule | 100 min |
| Laadimispesade arv | 1 tk |
| Laadimisvool | 12 A |
| Sobiva aku pinge | 72 V |
| Toote kaal | 2,33 kg |
Lisainfo
XC608 aku
33% rohkem tööaega kui MXF XC406 aku kergema kaaluga konstruktsioonis
COOL-CYCLE™ aktiivne jahutussüsteem tagab kiire jahutuse, mis vähendab seisakuid
REDLITHIUM™FORGE™ pakub kõige suuremat võimsust, kiireimat laadimist ja pikimat kasutusiga akude piires REDLITHIUM™
Parim kaitse tööplatsi, ilmastiku- ja keskkonnatingimuste eest
Tööriistade jälgimis- ja turbelahendus ONE-KEY™ annab teie käsutusse tasuta pilvepõhise tööriistade jälgimisvõrgu ja inventarihalduse platvormi. Lisaks võimaldab ONE-KEY™ kasutada kauglukustamise funktsiooni.
Kõige pikem eluiga, mis tagab kõige rohkem laadimisi ja parimat jõudlust kogu kasutusea jooksul
Uuendatud ventilatsiooni disain maksimaalse õhuvoolu tagamiseks COOL-CYCLE™ võimelistest laadijatest
Täielik MX FUEL™ süsteemi ühilduvus
5x kummist kattekihid löögipiirkondades maksimaalse kaitse tagamiseks
Parandatud käepideme disain lihtsaks kandmiseks
FC laadija
Laeb MX FUEL™ 8,0 Ah aku täis vähem kui 65 minutiga.
COOL-CYCLE™: aktiivne jahutussüsteem tagab kiire jahutuse ja vähendab ooteaega. Aktiivne jahutus toimib funktsiooni COOL-CYCLE™ toetavate akudega
Elektroonikasüsteem REDLINK™: optimaalse jõudluse ja pikema tööaja tagamiseks vahetab laadija akuga andmeid
Ühildub täielikult kõigi MX FUEL™ akudega
Kerge ja tänu kokkupandavale käepidemele hõlpsasti teisaldatav
Laeb MX FUEL™ 12,0 Ah aku 100 minutiga ja MX FUEL™ 6,0 Ah aku 45 minutiga.