Kõik tootekategooriad
-46%
.jpg)
REMS aku 22 V 1 x 2,5 Ah + 1 x 5,0 Ah + 90 W laadija
-46%470.10€871.72€
Ilma KM-ta 379.11€
Viimase 30 päeva madalaim hind 470.10€
Maksa 3 võrdses osas 0% intressiga
3 x 156.70 €
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: tellimisel
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Tootekood: 571059r220
Kogus:
Laoseis
Tööriistamaailm ladu: 0 tk
Tarnija laos: tellimisel
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Tootekood: 571059r220
Toote info
- Bränd
- REMS
- Tootekood
- 571059r220
- EAN
- 4039976342452
- CN-kood
- 85076000
Tasuta transport alates 150 €
Ametlik Rems edasimüüja Eestis
- 100% originaaltooted
- tootjagarantii ja hooldus
- professionaalne nõustamine
Aku 22 V 2,5 Ah
| Aku mahtuvus | 2.5 Ah |
| Aku mudel / tootekood | 571571 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | REMS 22V |
| Pinge | 22 V |
Aku 22 V 5,0 Ah
| Aku mahtuvus | 5.0 Ah |
| Aku mudel / tootekood | 571581R22 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Akusüsteem | REMS 22V |
| Pinge | 22 V |
Kiirlaadija 90 W
| Laadimispesade arv | 1 tk |
| Sobiva aku pinge | 22 V |
| Toite tüüp | võrguvool |
Lisainfo
Astmeline värvilise valgusdioodiga laetuse indikaator
Puudub maksimaalse akukoormuse mälutoime
Töötemperatuuri vahemik –10 kuni +60 °C